Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]/SPRZEDAM Konto LoL PLAT V 28SKINOW/86 champów


Gość Equ.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto league of legends

Metoda kontaktu: PW; gg: 18108751 (najpierw napiszcie PW zebym wbil)

Opis rzeczy:
-plat 5
-normalny nick ( w miare  xD )
-ikonka NiP'u (druzyny)
-złota ramka z 3 sezonu

-konto raz banowane na czat za nic ( na 15 gier )
-dobre mmr, ostatnio jak wygralem dostalem +27 lp  :) nie wiem jak teraz
-28 skinow ( ssy nizej )
-86 postaci ( ssy nizej )

Oczekiwana/oferowana cena: Oczekuje Steama z fajnymi grami (CS:GO + coś, typu nie wiem, NBA 2k14 bardzo chętnie bym przyjął) lub ogolnie oferty, nad wszystkim sie zastanowie. Moze byc Metin2 PL lub Shiro2.net lub jakies PSC

Jestem uczciwy, mam dobre opinie w dziale giełda więc z wymianą nie powinno być problemów.

 

SCREENY :

post-389309-0-70394500-1409769227_thumb.

post-389309-0-80931600-1409769248_thumb.

post-389309-0-22529500-1409769262_thumb.

post-389309-0-55768500-1409769210_thumb.

Opublikowano

Nie ma sreenów z postaciami.

 

Mogę zaoferować to konto:

 

921811412186345392747.jpg

Niestety oprócz CS:Go nic tam ciekawego nie ma jak dla mnie :(

Opublikowano

Niestety oprócz CS:Go nic tam ciekawego nie ma jak dla mnie :(

 

Ale SS z postaciami wstaw, 

Co co chciałbyś żeby było na tym steam :O?

Opublikowano

Ale SS z postaciami wstaw, 

Co co chciałbyś żeby było na tym steam :O?

Wstawiłem SS'y :D

Tak jak mówie, jakieś NBA czy któreś części COD'a

Opublikowano

Ci co daja PSC 50 piszcie na pw od razu kontakt skype/gg i badzcie na kompie dostepni w godzinach 18-22 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...