Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki był tytuł tego filmu?


cihon112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pamiętam tytułu tego filmu. Nie pamiętam aktorów, jednak dość pamiętam o co w nim chodziło. Była czwórka przyjaciół (trzech mężczyzn, jedna kobieta). Jeden z nich miał żonę. Co tydzień (chyba) wszyscy spotykali się w klubie. Robili oni tak że, kobieta zaczepiała inną kobietę, chwaliła jej wygląd, a po chwili jeden z trójki mężczyzn dołączał się do rozmowy, przez co najczęściej po imprezie lądowali razem w łóżku (mężczyzn z kobietą, którą zaczepili). Ich głównym jakby mottem było przestrzeganie jednej zasady. Nie angażowanie się w związek, a gdy dochodziło do momentu gdy kobieta chciała czegoś więcej niż związku, natychmiast się rozstawali. Prosto mówiąc nie chcieli iść krok dalej. Po jakimś czasie w akcji filmu jeden z przyjaciół poznaje kobietę, która jednak pociąga go do dalszego kroku, a drugi podkochuje się w tej wspólniej przyjaciółce, po czym lądują razem w łóżku. Oczywiście nikt z nich nie przyznaje się że chcą czegoś więcej/zakochali się w sobie. Warto też dodać że jeden pracował w szpitalu (potem żona od niego odeszła, następnie jak przyszła do szpitala mąż jakieś tam miłe słówka powiedział ostatecznie ją "przelatując"), dwójka mężczyzn pracowała razem nie pamiętam gdzie, lecz wydaje mi się że tworzyli projekty okładek do książek. Jeżeli ktoś zna tytuł tego filmu, byłbym bardzo wdzięczny o jego podanie:)

Opublikowano

Lekko skrocona wersja, moze troche przejrzysciej. Bardzo mj zalezy na tym filmie...

 

A wiec tak filmie byla sobie czworka przyjaciol (3 mezczyzn i 1 kobieta). Trojka z nich przestrzegala jakby zasady, by nie przekraczac tej granicy angazowania sie w zwiazek. Czyli jasno mowiac, seks i nic wiecej. Glowny bohater mial dziewczyne, jednak gdy ta lub jakakolwiek inna po seksie zadawala mu pytanie "i co z nami dalej?" (jakos tak, w takim kontekscie byl tez tytul ale nie moglem znalezc) dla niego byl to znak by sie ulotnic z tego zwiazku i po prostu znajdowal sie nowa partnerke z ktora mogl sie po prostu bawic, bez zbetnych zmarwien i angazowania sie w ten zwiazek. Problem w tym ze glowny bohater poznaje dziewczyne inna niz kazda, gdyz nie ma z nia tak latwo, jest inna z charakteru ktora zacheca go by sie starac, czego wczesniej nigdy nie musial robic. W miedzyczasie drugi przyjaciel, przespal sie z ta wspolna przyjaciolka, ale oczywiscie nie przyznaja sie w gronie znajomych ze czuja cos do siebie, ten glowny takze sie przyznaje sie przy wspolnych wypadach ze czuje cos wiecej do tej jedynej, poniewaz zawsze prowadzili tryb swoich relacji i mieli tego nie zmieniac, a przeciez gdyby sie przyznal ktokolwiek z nich ze dluzej tak nie chce to bylby to wstyd a takze mozliwe odrzucenie ze strony reszty. Bardzo fajny film, taki romantyk/dramat, ale k***a bie pamietam tego tytuluu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...