Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Priority-servers.pl | DRAGON BALL | 2 SERWERY | 3 SERWER NO CHEAT WKRÓTCE | 4 LATA DOŚWIADCZENIA


Remix12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PRIORITY-SERVERS

 
 
Priority-Servers to sieć serwerów Open Tibia Servers, która ma w swojej ofercie 2 serwery Tibii o tematyce Dragon Ball (3 wkrótce) oraz jeden serwer Minecraft. Wyróżnia nas 4-letnie doświadczenie, które wykorzystaliśmy na napisanie własnych systemów i skryptów. Do tego oferujemy własną mapę, abyś mógł bardziej wczuć się w fabułę gry i czerpał z niej jak najwięcej zabawy.
 
 
Co nas wyróżnia ?
3 serwery: 
*Official
*NoCheat (start wkrótce)
*FUN (WAR)
4-letnie doświadczenie
własna mapa
własne, unikalne systemy i skrypty
mnóstwo rozbudowanych questów
autorskie grafiki postaci
unikalny reborn system
stronę WIKI, gdzie znajdziesz pomoc na każdy temat

 

 
 
Krótkie opisy serwerów
 
922761412100945408641.jpg
-Typ RPG,
-Mały raty,
-Ponad rok edycji,
-BOTy są dozwolone
 
844091412100945408641.jpg
-Typ FUN,
-Bardzo duże raty,
-PvP Enfo,
-BOTy są dozwolone
 
713561412100945408641.jpg
(start wkrótce)
-Typ RPG.
-Dostosowane raty,
-BOTy nie są dozwolone,
-Własny, unikalny ANTI-BOT robiony na zamówienie
 
 
Linki:
 
 
START SERWERA NOCHEAT W PIĄTEK 10.10.2014r. o godz. 18 !!!
 
 
 
Kilka screenów z serwerów:
 
 
screen41.JPG
 
screen37.JPG
 
screen11.JPG
 
screen9.JPG
 
 
 
 

ZAPRASZAMY !!!

 

Opublikowano

Gram od ponad roku, nigdzie tyle czasu nie zabawilem i zdecydowanie nie zamierzam przestac tu grac.

Zajefajna administracja, duzo milych i co najciekawsze na serverze pierwszym ktory ma ponad rok, nikt nie ukonczyl ciagle wszystkich questow

 

Polecam

Invisiblity

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie serwera no-cheat:

1. Kto tam wbija żebym mógł z nim pograć ?

2. Ten anty cheat wygląda tak ze gdy admin złapie na boceniu to leci ban ? czy jest jakiś autorski skrypcik do wyłapywania botów ?

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie serwera no-cheat:

1. Kto tam wbija żebym mógł z nim pograć ?

2. Ten anty cheat wygląda tak ze gdy admin złapie na boceniu to leci ban ? czy jest jakiś autorski skrypcik do wyłapywania botów ?

1. Bardzo dużo osób, odnośnie mpcforum to nie wiem.

2. Autorski Antybot (W cliencie i silniku) oraz wychwytywanie przez władzę (macro itd).

5db2cb237b95bb99e2c82a5d.gif

Opublikowano

Z tego co wiem to tak, ale trzeba dokładnie zapytać admina.

Dodatkowo będą Bannerzy, więc macro też odpada.

Co do osób, to oczekujemy 100-200 (tyle było na starcie teraźniejszego serwera), ale kto wie - może będzie więcej ;)

Zapraszam !

Opublikowano

 

Co do osób, to oczekujemy 100-200 (tyle było na starcie teraźniejszego serwera), ale kto wie - może będzie więcej ;)

142 chary są zrobione na ten moment z czego parę to MC więc jak będzie 100 graczy to będzie sukces.

 

Ja czekam na start.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...