Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Seria konkursów w dziale Unturned !


Emo2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy rysunek z zombie ma zostać wstawiony w tamtym temacie czy trzeba wysłać na pw? I czy trzeba zgłosić się do tego konkursu (czy tylko wysłać prace bez zgłaszania się)?

Opublikowano

Zombie musi być w postaci grafiki rastrowej/wektorowej czy też może to być model 3D (rzecz jasna z teksturką) oraz czy praca musi być jedna czy może być kilka?

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@emo 2

 

Prace będą oceniane również pod względem programu, w którym się tworzyło? Np. jeżeli ktoś rysował w photoshopie i ma ładniejszy obrazek (raczej wiadomo, że w ps'ie można czynić cuda), a ja narysuję w paint'cie i będę miał gorzej wyglądający (bądźmy szczerzy, w paint'cie jakichś super cudów nie osiągnę...). Prościej mówiąc, bardziej pod uwagę przy ocenianiu będzie brana tematyka, czy wygląd.

Opublikowano

@TheDayderPL

 

Bardziej będzie brać pod uwagę wkład pracy jaką dana osoba musiała włożyć.

 

A jeżeli załóżmy udałoby mi się wygrać gold member'a (chociaż i tak nie wygram :P), to mogę zamiast niego wziąć np. blue member'a?

 

@emo 2

 

Ja i tak nie wygram... nigdy w życiu nic nie wygrałem i raczej nigdy nie wygram ;<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...