Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy z grą, nie wiem o co chodzi :S


Cas93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Od początku mam dziwne problemy z ArcheAge, gra często mi się laguje i nie wiem jak to naprawić.

Parametry mojego komputera są dobre lecz przykładowo podczas jazdy przez miasta, lub miejsca gdzie jest dużo graczy doświadczam sporych ścin.

Może macie jakieś pomysły jak mogę to naprawić ? najlepsze jest to że mogę normalnie grać w BF4 i Aion Online na full high detalach lecz w ArcheAge są już z tym problemy. 

Napiszę jeszcze że w ArcheAge ścina mi się gra jedynie w dużych grupkach ludzi i w miastach, muszę chwile stać w miejscu postacią żeby wszystko się załadowało i pięknie śmigało.

Tekstury w ArcheAge bardzo wolno mi się ładują i myślę że to jest przyczyną moich lagów.

Czasami kiedy dostaję questa i dojadę w wyznaczone miejsce to czekam nawet 30 sec. żeby npc który stoi 5m dalej się załadował. 

Może znacie również jakieś sposoby na to żeby tekstury szybciej się wczytywały ?

 

Tutaj macie jeszcze parametry mojego PC:

Procesor: Intel Core i5-4590 4x3,3GHz TURBO 4x3,7GHz CACHE 6MB
Ram: 8GB DDR3 1333MHz
Karta Graficzna: nVidia GeForce GTX 760 2GB DDR5

 

Pozdrawiam i czekam na wasze pomocne odpowiedzi.

Za konkretną pomoc oczywiście będą plusy.

Opublikowano

Spoko, ja tez mam takie problemy, mimo tego ze mam takiego lapka :

Proc  Intel core i7-4700MQ 4x 2,4ghz

Nvidie 755M, takze mniej wiecej powinno dobrze smigac, a gram na medium/high, powyłączane cienie.

Po prostu gra jest slabo zoptymalizowana ;/

sygna1o.jpg

Opublikowano

Czyli że jak że jak włącze sobie High/Max to mie się będzie cieło ?mam:

 

CPU:Intel Core i5 4690k (Overcloack do 4.2GHz)

Ram:Crucial Ballistix 12GB 1866MHz

GPU:Geforce Gigabyte GTX 770 Windforce 2GB (OC)

MOBO:ASUS Maximus VII HERO

 

Tylko tyle pamiętam tak na szybko...BF4 mi chodzi na Ultra tak na 70/110 FPS spokojnie.

Opublikowano

Ja mam

i3-4150 3,5 GHz

Sapphire Radeon R9-270x

8 GB ram ddr3

 

I mam ustawienia very high i zero ścinek, zero długiego wczytywania tekstur :)

 

Chyba w ustawieniach jest ograniczenie generowania graczy na mapie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...