Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Flaga na cuboid | TOP 10 | Skrypt na kom teleportacji.


Gość Canup

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli bez pisania chciałbym takie coś:

 

1. Nazwa cuba - nazwe cuboida ( worldguard ), aby na danym regionie nie brało hp przy spadnięciu z wysokości.

 

2. Skrypt / plugin na top 10 - Czyli komende /top10 i się tam wyświetla top 10 najlepszych graczy np:

 

1. PlayerTOP [ Zabójstw 999 ][ Dedów 126 ]

2. PlayerX [ Zabójstw  753 ][ Dedów 64 ]

 

3.  skrypt na kom tepania - Czyli biorę np w commandblock normalnie jest tppos @p ale dlaczego nie tppos ? Bo tepa 5-10 sekund a ja chce np tepanie @p 852 75 724 aby natychmiast tepało a nie 5-10 sekund

 

 

Help ! Daje naj i + ! Dziękuje..

 

EDIT:

 

Jakby ktoś miał plugin  / skrypt na takie vilagery (podobne do shopkeeper tylko nie shopkeeper bo po /reload resetuje kolorowe nazwy) pod server 1.7.2 ,

Opublikowano

Ehh nie ma jednak na to flagi to może ktoś wie jak zrobić, aby nie zabierało hp przy spadnięciu ?

Opublikowano

1. rg flag region invincible allow

2. Skrypt psRanking

3.

command /komtp:
	trigger:
		set {_x} to "852.5, 75.5, 724.5" parsed as location
		teleport player to {_x}

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

@knugi 3 nie dziala :9 jakbyś mógł zrobić pod taką komede:

 

/tepnij KordyX KordyY KordyZ

 

 

pod permisje: tepnij.admin

 

 

 

+ 2 nie chce takie bo to się buguje. :(

 

 

 

i 1 jak dodam nie da się klepać :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...