Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CrazyMu Ultimate Season 3 epsoide 1 max stats 65.000 80% Character balanced


CrazyMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Server Open in 29..09.2014 18:00 gmt+3 


Website: Crazymu.hopto.org

New Items, New Automatic, Custom Events, New Balanced System. 

General Server Information:

Reset in game: Yes

Custom Commands : resetstr, resetagi, resetvit, resetene, resetcmd

Server Name:CrazyMu

Version:97+99d Custom

 

Server Rates:

Grand Reset for Credit:Yes /10 reset 400 credit

BB:On

Exp:99999 Max

Drops:80%

Monster HP:80%

 

Server Configuration:

 

Reset LVL:350

Points Per Reset:Keep

Keep Stats?:Yes

Maxts stats: 65.000

Donate:yes

Reset Payment: /reset 100 Zen

Stats Adder Payment: /add 100 Zen

Pk Clear Payment: /pkclear 100 Zen

 

Jewels %:95

Machine %:90

 

Screen_09_28_09_43_0011.jpg

 

Screen_09_28_09_45_0015.jpg

 

Screen_09_28_09_39_0001.jpg

 

Screen_09_28_09_39_0000.jpg

 

Screen_09_28_09_39_0001.jpg

 

Screen_09_28_09_40_0004.jpg

 

Screen_09_28_09_41_0006.jpg

 

Screen_09_28_09_41_0007.jpg

 

Screen_09_28_09_43_0011.jpg

 

Screen_09_28_09_44_0013.jpg

 

Screen_09_28_09_44_0014.jpg

 

Screen_09_28_09_45_0015.jpg

Opublikowano

a ja wbije dla zabawy zobaczyć co to wgl będzie :) co prawda można zebrać ekipę na jakiś zamek by coś ogarnąć ;P 

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Opublikowano

Albo mi sie wydaje albo już ruszył

 

@@

Wielka lipa , client cały zawirusowany , mega lagi systemu , nie chodzi o scinki internetu tylko nie da sie po lorencji chodzić bo tak scina : )

No nic zostaje tylko postawić serwer 4fun polski bo takiego nie ma :D  Jeżeli chce ktoś mi pomóc pisać PW.  Chodzi o zbiórkę na dedyka z AntyDDoS tak po 30zł w 4 osoby . oczywiscie skład administracji

gif.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...