Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie jest najlepsze eq dla maga i wojownika?


Sℓαѕнєя_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm... no z pamięci nazw nie pamiętam xD

ale... które to które to pamiętam :D

 

Spectre na maga... ta niebieska z chloroplata i grzybków halucynatyków na strzelce i z Golemowych płytek na wojownika... 

przynajmniej dla mnie... a akcesoria ?... full w dmg : D def prawie nic nie daje przy tak zmasowanym ataku przeciwko graczowi

 

więc lepsiejszy jest największy dmg jaki ci się uda wcisnąć : P

 

wygrywa większy zasięg większa celność i większy dmg :D

 

 

chociaż z celnością zależy od gracza xD

bosze :P kilka razy było to pytanie już : P jak chcesz poszukaj w starych tematach : D

 

chyba wąż coś tam pisał i feniks ( lord i mrsnejk xD )

Opublikowano

@Slasher_

Dla maga zbroja to Spectre Armor, a akcesoria to Celestial Emblem, Celestial Stone, Mana Flower, Star Veil i Destroyer Emblem.

Dla wojownika Turtle/Beetle Armor i Fire Gunglet, Destroyer Emblem, Celestial Stone, Master Ninja Gear i Avenger Emblem.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Dla maga:

Zbroja: Spectre armor

Akcesoria: Avenger Emblem,Destroyer Emblem, Ankh Shield, Charm of myths

Różdżki: Nimbus Rod, Staff of the Frost Hydra, Razorpine

Opublikowano

@emo 2

Na multi Ankh Shield się nie przydaje, bo gracze ni dają żadnych debuffów.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

ja ci mogę powiedzieć że najlepiej grać strzelcem z pomocą maga...

tzn. wiesz że możesz przełączać wygląd ?... czekaj zrobię skrina mojej postaci xD

 

JJ :D

ok popaczaj jak to u mnie wygląda...

http://zapodaj.net/01c958af506f4.png.html

 

a jak się obrazek nie odtworzy to mam opisa : D

masz 3 kolumny w tabelce z przedmiotami...

1 Barwniki 2 przedmioty które będą "wyglądem postaci" 3 przedmioty które postać używa 

 

do 1 tabelki nic nie wstawisz... ale do 2 i 3 możesz ustawić 2 różne sety i 2 różne akcesoria...

na skrinie jak co jest bild ktorym sie bawie w Snajpera i bild ktorym walczę przeciwko bossom...

 

i jak co korzystam z Gameiki Mod-a aby budować swój świat... więc nie mam czasu na dropienie 

tych rzeczy :D to może być tam kilka zczitowanych zabawek xD to się nie wzoruj tym bildem : P

Opublikowano

zalerzy dla kogo Snejku : P

dla mnie lepsiejszy jest ten co mam... widzę równo że mam +20% do dmg 

a nie... zwiększone o ileś coś... z tymi akcesoriami można pokonać każdego bossa : P

 

i to bez problemu stojąc pod nim i bijąc do z czego kolwiek magicznego : P

 

no ok.. nie z czego kolwiek... ale raczej wszystkie zaklęcia Hardmodowe dałyby rade : P

Opublikowano

@pantobi

Sorcerer emblem dodaje 15% do dmg z magii, a celestial emblem 15% do dmg z magii i przyciągnie gwiazdek many, więc jest lepszy...

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

To ty popaczaj co tam jest : P

jest jeden przedmiot który sprawia że jak otrzymam DMG zwraca mi mane : )

 

1 pkt dmg = 2 pkt many ^.^

 

jeśli cały czas obrywam cały czas się leczę z Spectre Armora : P

jeśli stwór da mi się trafić ja się leczę : P a jak zabraknie mi many to pozwolę się uderzyć : D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...