Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pare pytań o serwer (początkujący)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

 

chciałem sie spytać czy trudno zrobić server mt2 ?

czy trzeba duzo programow pobierac do zrobienia servera ?

narazie chciał bym server dla kolegow tak 3-5 graczy ;D

najlepiej jak wszystko gotowe bylo by ;D

i czy da rade na moim kompie zrobic takie coś

i3-3250 3,50

8gb ram HyperX pnp

gtx 650

 

 

Opublikowano

Nie trudno. Jeśli chcesz pograć z kolegami pobierz gotowca i zrób serwer hamachi. 4-5 programy do pełnej obsługi serwera ;-)

Opublikowano

Dać dasz, najwięcej zależy od internetu, w sumie jeżeli mowa o kilku kolegach to hamachi wystarczy, ogólnie to nie jest trudna sprawa, chyba że chcesz mieć na serwerze coś autorskiego.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

siemka

 

chciałem sie spytać czy trudno zrobić server mt2 ?

czy trzeba duzo programow pobierac do zrobienia servera ?

narazie chciał bym server dla kolegow tak 3-5 graczy ;D

najlepiej jak wszystko gotowe bylo by ;D

i czy da rade na moim kompie zrobic takie coś

i3-3250 3,50

8gb ram HyperX pnp

gtx 650

pobierasz hamachi pliki serwerowe klienta port mapy virtual pc i jedziesz jest dużo poradników na necie dasz rade

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

jak by ktoś znał sposób  na no-hamachi

 

moze jest jakis gotowy program co odpalam i działa ;D zeby dało sie 24/7 server

 

 

drogi jest taki dedyk zeby wykupic ?

Opublikowano

Siema. Wpisz sobie w google "SF by Terenzo" masz wszystko gotowe i opisane jak zrobić. Potem ucz się lekkiej edycji i sobie powolutku wszystko ogarniesz. Twój komputer bez problemu uciągnie takie coś. Lecz teraz są takie czasy, że mało kto robi coś na hamachi, są VPS po 20zł :) a na takowego VPS'a każdego stać.

Opublikowano

Terenzo to czyste prawie że (prawie!) odbugowane pliki, mało co się na nich nauczysz.

 

Odbugowane ? Chyba pomyliłeś pliki , magiczna baza z moobami 0 hp : >

Opublikowano

Hamak port map i dobrze skonfigurowany sysinstall

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Hamachi-niezbedne aby koledzy mogli grac z Toba jak i sam Ty

Portmap-program odlokowywujacy dane porty niezbedne do polaczenia sie z baza badz navicatem oraz odblokowaniem portow ktore umozliwiaja polaczenie sie z gra

Navicat-program w ktorym mozesz edytowac exp,drop,HPmobow,Defa mobow, dodawac systemy ulepszen(zbroja na 110 pozniej na 120 itd) prawie wszystko.

WinSCP-program w ktorym edytuje sie questy, wgrywa nowe, dodaje dungeony, wgrywa sie strone itd itp

VirtualBox-maszynka na ktorej trzymaja sie cale pliki

 

Wszystko jest ze soba zwiazane i niezbedne do stawiania servera

Opublikowano

super

bardzo dziękuje poszukam zaraz poradnikow albo terenzo  albo inny poradnik ;)

i może coś wykombinuje

szkoda tylko ze hamachi musze miec bo troszke stracilem zaufanie do tego ;/ (cos kiedys skopało z netem i nie moglem tego ani usunac)

Opublikowano

Możesz postawić serwer na localhoscie, lecz wtedy wejdziesz na niego ty, nie potrzebujesz wtedy nie potrzebny ci portmap ani hamek.

Inną alternatywą jest vps, w prawdzie za to już płacisz lecz grosze. Ale to już inny temat.

74f31dbf1675f.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...