Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Wi-Fi po Aktualizacji Andka ! (GT-I9070)


Gość Lord Zeusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć


 


Ostatnio aktualizowałem za pomocą programu Kies z komputera , andka z 2.3.6 na 4.1.2 . Przed aktualizacją Internet i gry wymagające Internetu działały dobrze , nie było większych problemów (Takie jak Fifa 14 UT) .. Lecz gdy zainstalowałem 4.1.2 to internet coś zaczął świrować .. dokładnie chodzi o to że jest i działa lecz np. jak się go wyłączy i włączy to on najpierw sie pojawia potem znika i znow pojawia na "stałe" .. Ostatnio wyszła Fifa 15 UT więc pobrałem i chciałem pograć , wszystko Ok do pewnego czasu .. po paru meczach zaczeło mnie rozłączać całkowicie z grą podając powód że albo jakieś serwery fify sa wyłączone albo nie mam internetu .. patrze na pasek i jest internet działa , na dodatek wszedłem w przegladarke (odpaliłem jakiegoś pornosa) i działało .. uznałem że to jakiś problem z stabilnością Fify 15 bo nowa , pobrałem natomiast Fife 14 UT i to samo wystąpiło , dodam że nie tylko w fifie takie zachowania miały miejsce ... np. Shadow Fight kiedy cheatowałem Freedom'em hajs również pare razy pokazywało brak połączenia z internetem . Jakaś rada? 


Opublikowano

 

Cześć

 

Ostatnio aktualizowałem za pomocą programu Kies z komputera , andka z 2.3.6 na 4.1.2 . Przed aktualizacją Internet i gry wymagające Internetu działały dobrze , nie było większych problemów (Takie jak Fifa 14 UT) .. Lecz gdy zainstalowałem 4.1.2 to internet coś zaczął świrować .. dokładnie chodzi o to że jest i działa lecz np. jak się go wyłączy i włączy to on najpierw sie pojawia potem znika i znow pojawia na "stałe" .. Ostatnio wyszła Fifa 15 UT więc pobrałem i chciałem pograć , wszystko Ok do pewnego czasu .. po paru meczach zaczeło mnie rozłączać całkowicie z grą podając powód że albo jakieś serwery fify sa wyłączone albo nie mam internetu .. patrze na pasek i jest internet działa , na dodatek wszedłem w przegladarke (odpaliłem jakiegoś pornosa) i działało .. uznałem że to jakiś problem z stabilnością Fify 15 bo nowa , pobrałem natomiast Fife 14 UT i to samo wystąpiło , dodam że nie tylko w fifie takie zachowania miały miejsce ... np. Shadow Fight kiedy cheatowałem Freedom'em hajs również pare razy pokazywało brak połączenia z internetem . Jakaś rada? 

 

Wejdź w Freedom i kliknij "stop". Internet powróci :D

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Wejdź w Freedom i kliknij "stop". Internet powróci :D

Wiesz ... aż nie chce mi się odpowiadac na tą odpowiedź twoją ... tutaj chodzi o co innego chodzi o brak internetu w grach ("urywki" internetu) to o tym bugu z freedom'em że zabiera internet to wiedziałem dawno .. więc to nie 

Opublikowano

Z każdą siecią WiFI/Internetem Mobilnym jest tak samo?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Z każdą siecią WiFI/Internetem Mobilnym jest tak samo?

Własnie tak :/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...