Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Więcej informacji na temat Sportowego Chaffeego


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sportowego Chaffeego ujrzymy w swoich garażach już za 2 dni. Teraz dostarczymy Wam kolejnej dawki informacji!

 
- wyścigi będą odbywać się w formacie 3 vs 3
- rozgrywka będzie mieć miejsce na zmodyfikowanej mapie Port (to był jedyny sposób, aby przywrócić mapę do gry). Oto i trasa:
638391411817553386806.jpg
- będzie można ścigać się w plutonie, w takim przypadku rywalizować będzie się z innymi plutonami
- trasa ma oddzielne tory dla drużyn, ale nic nie stoi na drodze, aby dostać się na tor wrogiej drużyny
- trasa kończy się na wspólnej bazie, którą można opanować
- można strzelać do wrogów
- cena pocisków będzie zaniżona
- wygrywa ta drużyna, która w ciągu 7 minut zajmie bazę, albo zniszczy wrogie czołgi
- nie zabraknie pamiątkowego medalu i specjalnych misji na kredyty i exp
- być może pojawi się też turniej z uczestnictwem developerów
- sportowy Chaffee jest cholernie szybki, ma 1000 HP i strzela średnio za 50 dmg
- silnik sportowego Chaffee jest niezniszczalny
- kierowca i działonowy sportowego Chaffee są nietykalni
- sportowy Chaffee zostanie rozdany za darmo graczom 29 września. Nie będzie go można sprzedać, gdyż sam zniknie po zakończeniu eventu
- całe zgromadzone doświadczenie zostanie przerzucone na T1 Cunningham natychmiast po bitwie, natomiast załoga zostanie automatycznie przekwalifikowana na zwykłego Chaffee po zakończeniu eventu
- event ma trwać do 13 października
- jakich misji można się spodziewać: „przetrwaj i wygraj” – 5k kredytów, 1k exp i 1k exp dla załogi; „wygraj w plutonie, zadając 750 dmg” – 10k kredytów, 2k exp i 2k exp dla załogi; „wygraj 50 razy i miej 1000 punktów zdobycia bazy” – 500k kredytów, 50k exp, 25k exp załogi, dzień konta premium i jedno miejsce w garażu
 
 
I dla przypomnienia z ostatniego newsa:
Tier: I
Załoga: 5
HP: 1000
HP zawieszenia: 250 (czyli potrzeba będzie 5 trafień, aby je zniszczyć)
Masa: 9,68 ton
V-max: +90/-40
Obrót kadłuba: 60 st/s
Moc silnika: 1000 km
Stosunek mocy do masy: 103 (czyli więcej niż niektóre samochody > :D)
Opory gruntu: 0,35/0,35/0,35
Zasięg widzenia: 400 m
Zasięg radia: 750 m
Działo: 75 mm M17 Sport
Penetracja: 25/50 mm
DMG: 50/50
Czas przeładowania: 3,3 s
Czas celowania: 1,7
Celność na 100 m: 0,33
Wychył działa: -10/+15
 

Źródło: Dom1n.com

Opublikowano

Właśnnie chciałem to napisać :D . Chytry ty ... czwany lisie :D

 

Swoją drogą bedzie to 1 z najlepszych eventów w historii WoT

 

Zapraszam w szeregi redaktorów, wymaganie co do % zostało zniesione.

 

Czy to będzie najlepszy event, to się okaże, ale na to się zapowiada :)

Opublikowano

wgl poza zabawa da sie zarobic czy cos? bo jak narazie zagralem 4x i 4x Przegrana :X

 

Ja zagrałem 4 razy 4 wygrane. Tryb ogólnie spoko, tylko musi trafić się ogarnięty team. Zarobić można, ale tylko na PP'kach. Na goldzie wychodzie się na -. Dodatkowo jest misje 500k kredek za jej ukończenie.

Opublikowano

1 Pytanie co ja mam zrobic z 50k doski na I tierze? Chore troche...

 

Wymienić na free expa :) (za golda oczywiście).

Opublikowano

Dziś byłem świadkiem jak ten sportowy chaffie zapalił się na sekundkę o.O

 

Ponieważ silnik ma 5% na zapalenie. Zapalił na sekundę, bo miał gaśnicę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...