Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu ceny kont lecą na łeb na szyję ?


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coraz więcej jest dostępnych darmowych botów , które same dobijają Ci 30 lvl'e więc ludzie coraz rzadziej je kupują. Bo po co, jak sam sobie możesz je zrobić? :)

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

Dokładnie tak jak Pan up. Botów jest multum i na lajcie z małym wkładem zrobisz konto 30lvl-a.

Opublikowano

1. Skiny które masz na koncie są praktycznie nic nie warte, to że tobie się podobają nie oznacza że osobie która kupuje również.
2. Boty które same wbijają 30lv
3. Boty przy pomocy których wbicie platyny/diaxa to nie problem
4. Lol ma już ~4lata, jest masa kont na sprzedaż, aby sprzedać konto musi ono być atrakcyjne, np. poprzez cene
 

Opublikowano

Zależy o jakim rodzaju kont mówimy.

 

LoL stał się grą dość popularną, przez co dużo osób w nią gra i dużo zarabia. Nabijanie 30 lvl'i botem jest bardzo opłacalne, gdy ma się dobrego PC. Również konkurencja jest i trzeba sobię radzić. Natomiast, jeżeli piszesz o kontach, na których są skiny, jest włożony czas to nie wiem, bo nie sprawdzam takich rzeczy.

Opublikowano

Osobie doświadczonej łatwo jest wbić 30 lvl... a co do skinów - niestety, ale to ile Ty włożyłeś w tą grę nie przełoży się na pieniążki podczas sprzedaży konta. Nie każdemu muszą się podobać skiny, które masz. Konta platyna + są coś warte, ale z kolei szkoda taką platynę sprzedawać. :P 

Opublikowano

Dużo botów jest i takie konto sam odjebiesz za pare dni roboty, a raczej nie roboty D: mniej wiary je kupuje i każdy chce troche zarobić

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...