Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwany Technik serwera Metin2 - Współpraca z YT


Rabbitx9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam serdecznie ! 

 

Poszukuję technika serwerów metin2.

Technika, nie pseudo-technika :)

 

Mam wiele pomysłów i koncepcji na serwer, dlatego

najlepiej jakby osoba na prawdę znała się na rzeczy,

aby móc wprowadzać nowe propozycje w życie.

 

Od zawsze postawienie serwera było niejako

jednym z moich celów. Na YouTube rozwijam się

już od dłuższego czasu. Myślę, że mój kanał osiągnął

taki pułap, że mogę o tym myśleć.

 

Co oferuję ? 

 

Oczywiście godne wynagrodzenie :) Reklama z mojej strony +

reklama u innych youtuberów zapewniona. Sponsor także już

załatwiony ( Hooltras).  Brak tylko technika. Także ogłoszenie to jest

skierowane właśnie do Ciebie :)

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź też ofert zapraszam do kontaktu na PW

lub GG : 37561050

Opublikowano

Polecam Rabbita.

Miał swoją szanse jako GM. No i pokazał że zna się na rzeczy. 

Szkoda że niestety trafił na taki team. 

Oczywiście powodzenia i miłej pracy nad projektem. 

Bo widać że masz jakieś pomysły, no i będziesz chciał podzielić się nimi z innymi.  

Także mam nadzieje że znajdziesz odpowiednią osobę, na zaufane stanowisko.

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Polecam Rabbitka, dobra firma powodzenia ciężko będzie ci znaleźć dobrego Technika gdyż większość już robi z YouTuberami serwero.

Powodzenia broł.

89811255457502373927.jpg

Opublikowano

Jak możesz mieć Holtrasa, jak oczekuje gotowego projektu?

Po znajomości go wydaję bo go lubię i szanuję. 

 

Dlatego go sponsoruję ale serwerów już nie robię po ostatnich akcjach... przynajmniej na tą chwilę. 

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Nie rozumiem linijki że oferujesz ty

 

Oczywiście godne wynagrodzenie

Oferujesz to od siebie czy w zależności od % w isie?

Bo tutaj chyba coś kręcisz, nie udając że jesteś tylko i wyłącznie reklamą serwera nic po za tym.

Zresztą z liczbą subskrypcji niecałe 5k nie oczekuj cudów.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie rozumiem linijki że oferujesz ty

Oferujesz to od siebie czy w zależności od % w isie?

Bo tutaj chyba coś kręcisz, nie udając że jesteś tylko i wyłącznie reklamą serwera nic po za tym.

Zresztą z liczbą subskrypcji niecałe 5k nie oczekuj cudów.

 

Oczywiście, że % z IS . Hmmm mało 5k ? :) Osiągnij tyle. Poza tym nikt nie mówi, że będę jedyną reklamą serwera ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...