Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Aż 20 samochodów w wersji Moloch wraca do sklepu!"


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20130122_nfsw_blog_promo_Nissan_R34GTR_Z

Czerwony, czy niebieski? Dobrze się zastanów, którego wybierzesz! Te wózki wracają na dłużej!

 

Rzadki okaz, jakim jest Nissan Skyline GT-R R34 Nismo Z-Tune Czerwony Moloch, otwiera listę 20 samochodów w przygotowanych specjalnie do ucieczek drużynowych, które na stałe wracają do dilera samochodowego!

 

Oto pełna lista samochodów, które możesz zabrać do swojego garażu:

 

- Bentley Continental Supersports Coupe “Red & Blue Juggernaut”

- Chevrolet El Camino SS “Red & Blue Juggernaut”

- Chrysler Hemi 300C SRT8 “Red & Blue Juggernaut”

- Dodge Charger SRT8 Super Bee “Red & Blue Juggernaut”

- Dodge Viper SRT10 “Red & Blue Juggernaut”

- Ford F-150 SVT Raptor “Red & Blue Juggernaut”

- Hummer H1 Alpha “Red & Blue Juggernaut”

- Nissan Skyline GT-R R34 Nismo Z-Tune “Red & Blue Juggernaut”

- Pontiac GTO ’65 “Red & Blue Juggernaut”

- Scion tC “Red & Blue Juggernaut”

 

Miłego rozbijania blokad policji!

 

Źródło: http://world.needforspeed.com/news/article/29611

HB5fLf7.png

Opublikowano

I tak będą za sb więc nie nabędę (chociaż super bee blue mam), aczkolwiek widać że ktoś się porządnie za tą grę wziął wreszcie.

Opublikowano

Na razie nie dodali żadnej nowej zawartości, ja mam jednak nadzieje, że jakieś patche wypuszczą. 

Po takim czasie to oni połowę plików podmienią :_:

Opublikowano

Przekopiowany cytat...? :D

Taką krytykę możesz zostawić dla siebie.

Jak się coś publikuję to trzeba się przygotować na krytykę. Mogłeś dodać jakąś swoją opinię o tym, albo co polecasz kupić z tego. :)  Wtedy wiadomość była by ekstra, lepsza. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Jak się coś publikuję to trzeba się przygotować na krytykę. Mogłeś dodać jakąś swoją opinię o tym, albo co polecasz kupić z tego. :)  Wtedy wiadomość była by ekstra, lepsza. 

Przekazałem wiadomość koordynatorów gry.

Jeśli już kogoś krytykujesz, to podaj sensowne argumenty.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...