Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Championship Shyvana kupnym skinem na koniec sezonu? (+inne skiny)


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie tutaj wygląda. Nie gram nią, ale może czas zacząć ;f

Opublikowano

Hm.. To nie jest skin za golda+ w sezonie 4.

 

Działa ona w taki sam sposób jak np. Championship Thresh- tj. zostanie udostepniony do kupna w okresie Mistrzostw Świata i być może powróci w przyszłości..

 

Victorius skiny są nagrodą na koniec sezonu ;) A na s4. jeszcze skórki nie znamy!

 

proszę więc nie wprowadzać ludzi w błąd i nie mylić pojęć!

 

Do tego nowy splashart Siona

 

702251411600815274919.jpg

 

+ głosy Dariusza 


 

@ mordo Ty moja

Opublikowano

Ale przecież skiny Championship, są wydawane z okazji Mistrzostw Świata. 

Poza tym skiny na koniec sezonu do Victorius. ;)

 

@xamizo

To wyczucie :x

 

 

Tu jeszcze macie skiny do LB i WU.

 

Ravenborn LeBlanc

 

 

96727141160065480829.jpg

 

 

Underworld Wukong

 

 

85125141160065480829.jpg

 

 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Dlaczego to jest postać, która nie była ani razu grana w tym roku na Mistrzostwach? Dla tych, co ją mają to dobry deal ale dla mnie marnowanie czasu na skórkę. Mogliby zrobić do bardziej grywalnych postaci. No ale, dobre i to. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Już bym wolał Morgane, no ale trudno.

Morgana wciąż będzie.

Morgana - Victorious (nagroda za sezon)

Shyvana - Championship (Do kupienia jak Championship Thresh)

 

Widziałem że Jinx=Bullshit i macie.

sAGxRQg.jpg


Super usuwanie sygnatur bez info.

Opublikowano

Prawdę mówiąc jestem zaskoczony Championship Shyvaną bo nie widziałem, by często była pickowana... No ale to Riot to gdzie logika. :P

 

Podoba mi się Ravenborn LeBlanc oraz Underworld Wukong. W sumie Wukong ostatni skin dostał w lipcu 2012 roku, a LeBlanc w w grudniu 2011 jeśli liczymy sezonowe czyli Jemiołową LeBlanc.

 

A Sion po tym reworku, czy aby trochę na mongoła go nie stylizują? Ten fryz i w ogóle...

 

A Darius rozpocznie sezon NBA w Runeterze? :D

Opublikowano

Prawdę mówiąc jestem zaskoczony Championship Shyvaną bo nie widziałem, by często była pickowana... No ale to Riot to gdzie logika. :P

 

Podoba mi się Ravenborn LeBlanc oraz Underworld Wukong. W sumie Wukong ostatni skin dostał w lipcu 2012 roku, a LeBlanc w w grudniu 2011 jeśli liczymy sezonowe czyli Jemiołową LeBlanc.

 

A Sion po tym reworku, czy aby trochę na mongoła go nie stylizują? Ten fryz i w ogóle...

 

A Darius rozpocznie sezon NBA w Runeterze? :D

Sion wygląda bardziej na jakiegoś Orka niż mongoła.

 

 

Wszystkie skiny epickie jakbym miał hajs to instabuy, no jedynie shyvana średnia.

Opublikowano

Słaby ten skin 

 

 

 

 

 

                                                              minionek_5956.png

Opublikowano

No słaby, ale co zrobisz? Ktoś wie może ile będzie mniej-wiecej Shyv i wu kosztować?

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

a mnie odrywając się od tematu 

zastanawia mnie czemu stworzyli nowy skin do dariusa i karmy  , lb i wukonga aJinx nadal leży z 1 skinem -.-

może coś mega szykują np legendarny 

                                                                                                      89353087769044834742.jpg

Opublikowano

a mnie odrywając się od tematu 

zastanawia mnie czemu stworzyli nowy skin do dariusa i karmy  , lb i wukonga aJinx nadal leży z 1 skinem -.-

może coś mega szykują np legendarny 

Robią skiny do Dariusa, Karmy, LB, Wukonga, a Zilean nadal stoi z 2 dostępnymi skinami.

 

Głupie gadanie, jakby ten skin zmieniał wam całą grę. Pogódźcie się z tym że na każdą postać przyjdzie czas i dostanie kolejnego skina.

 

edit//

pomyliłem thready z tamtym editem XDDD

sAGxRQg.jpg


Super usuwanie sygnatur bez info.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...