Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz i klawiatura (~600zł)


Tabacashi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszałem, że Razery się często psują? To prawda?

I też jakaś pro myszka od logitecha była.

 

Proszę o dalsze wypowiedzi ;)

Opublikowano

Ja mam mysz od razera od 2008 roku ;) i chodzi do dzis bez problemu

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Nie psuja się często, znaczy często miały double clicka ale wysyłasz na gwarę i masz nową myszkę :) Polecam mocno myszki Zowie jeżeli lubisz prostotę, miałem przez 5 miesięcy Zowie EC2 eVo CL i była super ale trochę mała, sprzedałem ją już dawno. 

 

Odpowiedź sobie na te pytania:

http://forum.pclab.pl/topic/730978-Jestem-GRACZEM-i-szukam-najlepszej-dla-siebie-myszki/

 

Wtedy mogę coś ci doradzić :) (chodzi mi o wzór). 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Okej ;)

 

- obecna mysz: Microsoft Wireless 1000
- powód zmiany gryzonia: Mysz jest na granicy wytrzymałości, wygląda jak kloc, jest ciężka, źle leży w dłoni.
- rozdziałki w grach: 1920:1080
- DPI: 1000 DPI
- czułość w Windows: 11/11
- pełny obrót: ~~5cm
- gram w: Gram właściwie we wszystko co mi się spodoba. Od MMO po FPS'y
- podkładka: Nie posiadam. Chętnie bym kupił.
- ilość przycisków: Właściwie to nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Słyszałem, że np. taka Razer Naga posiada 12 dodatkowych przycisków, ale niby z większości się z nich nie korzysta i one są tylko do MMO, a np. Taki Deathadder lepiej leży w dłoni. Dlatego ciężko jest mi się na ten temat wypowiedzieć, ponieważ nigdy nie posiadałem gryzonia z przyciskami. Fajny byłby to dodatek, ale chyba jednak wolę poświęcić te przyciski kosztem wygody i lepszych specyfikacji.
- budżet: +/- 300 zł
- chwyt: Aktualnie claw grip, jednak wydaje mi się, że tej myszy po prostu nie da się inaczej trzymać.
- uwagi: Właściwie to wygodnie by mi było, gdyby posiadała conajmniej 2-metrowy kabel. Ma być po prostu dobra ;)

Opublikowano

Zmień czułość w Windows na 6/11 o wyłącz akceleracje, podam Ci myszki później gdy wrócę ze szkoły.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Ja posiadam starsza wersje Razer death adder np moja nie ma tylu DPI

Moja ma tylko 1800 ;) czyli starsza o to o wiele na allegro kupiłem w roku 2008.

 

Steelseres sprzet jest o wiele bardziej awaryjny od Razera.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

No okej, dzięki.

 

A pozostałe firmy?

 

Natec Genesis GX88, Genius Gila, Logitech G500S, Razer Taipan?

 

Raczej pozostanę przy Deathadder'rze bądź Naga'dze.

 

Z klawiatur coś fajnego jest? Też koniecznie Razer? Czy jest coś lepszego w cenie Razerów? Fajnie by było, gdyby była duża i pod styl gamingowy zrobiona.

Opublikowano

Co w tym Logitechu jest tak "oczywiście" z*******e? :D Mógłbyś mi kolego wytłumaczyć? Czym różni się od popularnego Razera BlackWidow?

Opublikowano

Logitech

 

246651412094425633295.png Dodatkowy wyświetlacz
246651412094425633295.png Niezła jakość wykonania
246651412094425633295.png Podkładka na nadgarstki
246651412094425633295.png Przydatne podświetlenie
246651412094425633295.png Relatywnie cicha
246651412094425633295.png Dodatkowe klawisze makro
246651412094425633295.png Szybkie profile

257341412094425633295.png Mała liczba aplikacji LCD
257341412094425633295.png Cena w porównaniu do konkurencji

 

Razer

246651412094425633295.png Świetna jakość wykonania
246651412094425633295.png Idealne spasowanie elementów
246651412094425633295.png Przełączniki mechaniczne Cherry MX Blue
246651412094425633295.png Dodatkowy hub na boku
246651412094425633295.png Pięć klawiszy makro
246651412094425633295.png Gumowana obudowa
246651412094425633295.png Intuicyjne oprogramowanie

257341412094425633295.png Wyjątkowo głośne klawisze
257341412094425633295.png Brak podkładki na nadgarstki

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Ja z klawiatur zaproponuję klasykę czyli Qpad MK-50. I tak jak wyżej Zowie FK/EC. Razer jest podobno przereklamowany trochę. Ale np Deathadder 2013 też jest dobry ;)

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Dobra. Wybór pozostaje między:

 

Mysze: Deathadder Chroma vs Logitech g502

Klawiatury: Blackwidow Ultimate vs Logitech G510s.

 

No i teraz... Zaufać Razerowi, czy brać Logitecha :D?

Opublikowano

Nie chroma. Lepiej DA która ma wyrobiona bardzo dobra opinie. Mało słyszałem o Chroma gdy będę w domu to obczaje co to jest.

 

Jeszcze z myszek przejrzyj Roccaty i Zowie.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Chroma to edycja limitowana, DA Chroma ma 10 000 DPI (normalny DA ma 6400), niczym innym się nie różnią... nawet ceną. Roccat trochę odstaje (tak mi się wydaje). Najbardziej precyzyjny czujnik ruchu, bez wątpienia ma Logitech G502.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

A po co ci tyle DPi :P ja ma max 1800 a w życiu nie używałem maxa tylko 900....

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...