Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Auto Click


VSVP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomoże ktoś ustawić tak AutoClick 2.2 żebt klikał na pelerynki? Kiedyś ustawiałem, ale nie pamiętam :/

 

 

Lub jakiś mod na Dreikon który by sam klikał pelerynki.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Poleciłbym Ci program Tasaker .. Łatwy w obsłudze , Ci co grali na pierwszych chinskich serwerach wiedzą o co chodzi z bugiem na zwoje powrotu ;) 

Opublikowano

Poleciłbym Ci program Tasaker .. Łatwy w obsłudze , Ci co grali na pierwszych chinskich serwerach wiedzą o co chodzi z bugiem na zwoje powrotu ;)

Pobrałem to, ale nie mogłem ogarnąć. Pomógłbyś?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Pobrałem to, ale nie mogłem ogarnąć. Pomógłbyś?

Jaki program masz dokładnie? Co jest trudnego w nagraniu danej sekwencji i potem ciągłe jej odtwarzanie? 

Opublikowano

Jaki program masz dokładnie? Co jest trudnego w nagraniu danej sekwencji i potem ciągłe jej odtwarzanie? 

A jaki polecasz ściągnąć? 

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

A jaki polecasz ściągnąć? 

Pobierz sobie autoclicker by shocker 3.0, po pobraniu wejdź w options > click > options > i tutaj daj: Mouse: right i zaznacz freeze the pointer. :)

 

 

No i później po prostu ustaw myszke na pelerynke i wciśnij F9

Opublikowano

Pobierz sobie autoclicker by shocker 3.0, po pobraniu wejdź w options > click > options > i tutaj daj: Mouse: right i zaznacz freeze the pointer. :)

 

 

No i później po prostu ustaw myszke na pelerynke i wciśnij F9

Dreikon ma chyba jakieś zabezpieczenia... nic nie działa. Ten autoclicker by shocker 3.0 również :/

 

 

Da się to obejść?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...