Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Rengar


Flapy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko czy warto kupic Rengara ? Gra mi się nim bardzo fajnie ale nwm czy jest dobry w dywizjach itp

 

Opublikowano

Rengar to moim zdaniem jeden z lepszych junglerów :) Sprawdza się zarówno w srebrze jak i w platynie. Może w diamencie nie bo w miarę łatwo go counterować:

+łatwa jungla

+duże dmg w early/ bardzo duże w late

+slow/stun

+leczenie

+bardzo dobre ganki (pasyw i ewentualnie ULT)

+bardzo łatwo się kogoś goni przez jungle dzięki passywowi

+może być czasem w miarę twardy

+łatwy do carrowania

+szybko ściąga carry przeciwnika

+niewidzialność

+brak many/energii

-przy buildzie pod samo AD, może być dość miękki

-taki sobie escape

-trochę podatny na harass

916741414680034286162.png

Opublikowano

Moim zdaniem sie go nie opłaca kupować ponieważ: Slaby late game. Jego ult mzoe cie tylko przydac to ucieczki lub z dupoy wyskoczenia na adc lecz po nerfie z  tymi wykrzyknikami adc sie bedzie spodziewac. Bardziej bym polecał nja jungle np: voliego.

 

P.S: Rzadko go widzę na rankach a tak to prawie w ogóle (Gold). Kiedys go widywałem na rankach w Diamencie ale juz cos go slabo widuje.

 

Jedyne co pamiętam z rengarem to jak zrobil ganga n mnie po 6 i na gangu 2 padlo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...