Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PiecuPL ~ ReportTeemo - BEST SUPPORT EUNE.


Piecu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich w moim temacie pt. "BEST SUPPORT EUNE."

Nie gram supportami długo, zagrałem sobie treshem (23.09.2014)

zauważyłem że ma super potencjał

kiedyś mi tak nim nie szło.... a wręcz Przeciwnie.

Będzie to taki "Road to Gold" bo naprawdę jestem zdolny by szybko dostać się tam tym o to bohaterem :)

 

 

Informacje:

 

Nick: PiecuPL

Dywizja: Silver IV (93pkt.) (23.09.2014)

Wiek: 14 Lat.

Link do Eune.op.gg:

http://eune.op.gg/summoner/userName=Piecupl

Pierwsze Gry. (3)

 

619991411506875878431.png

 

Kolejne gry:

 

 

287871411579452878431.jpg

 

 

 

 

Postęp:

24.09.2014: Awans do Silver III

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

 

Big Smoke

 

O co tu poszło, mały?

 

CJ

 

Ty mi powiedz.

 

Big Smoke

 

Uu, stary, oni wędzą we wszystkim. Nie możesz pójść do kibla bez zwrócenia uwagi Tenpenny'ego. Do diabła z nim.

 

CJ

 

Tak, pewnie tak. O co naprawdę chodzi?

 

Big Smoke

 

Hej, mam ochotę na małą przejażdżkę. Tych trzech wspomniało o czymś, co mogłoby wciągnąć nas głębiej w rozgrywkę.

 

CJ

 

Oki, wchodzę w to.

 

Opublikowano

Jak na supporta jak dla mnie za dużo killi. Mainuje Thresha mając max 2kille w grze max 5dedow i 30asyst . Powodzenia chociaż build robisz dość nietypowy.

Opublikowano

c***a golda nie wbijesz arcesended na threshu na mózg k***a padles latarka daje jednej osobie tarcze na jakos 1sec to jest k***a strata golda

Opublikowano

c***a golda nie wbijesz arcesended na threshu na mózg k***a padles latarka daje jednej osobie tarcze na jakos 1sec to jest k***a strata golda

 

Zamknij mordę i się nie wypowiadaj.

 

Jak na supporta jak dla mnie za dużo killi. Mainuje Thresha mając max 2kille w grze max 5dedow i 30asyst . Powodzenia chociaż build robisz dość nietypowy.

 

Kille nie są zamierzone szczerze mówiąc, jak ktoś ma duży dmg to zamiast hooknąć to dobijam (rzadko). Najczęściej zdarza mi się zabić z ultimate.

 

Powodzenia. Byle do golda do końca sezonu ;)

 

Dzięki wielkie!

 

fajny trollface w wizytowce w gimpie robiles?

 

Nie, Notatnik.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Składasz ciągle taki sam build, co jest bardzo kiepskie, bo buildy są sytuacyjne, jedyne core to sightstone i relic :)

Co do grania nie ocenię po statach, musiałbym zobaczyć Twoją grę, ale życzę powodzenia :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Składasz ciągle taki sam build, co jest bardzo kiepskie, bo buildy są sytuacyjne, jedyne core to sightstone i relic :)

Co do grania nie ocenię po statach, musiałbym zobaczyć Twoją grę, ale życzę powodzenia :)

w Tych grach składa=łem się mocno w armor.

Ostatnia gra:

Gdy ja miałem 6 lvl

jinx dopiero przestała afczyć.

musiałem jakoś dać sobie radę z tymi nacierającymi jakimi byli blitz i ez

#Edit

Miałem fiorę 2 razy, wszystko to wyjaśnia! :D

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Jak chcesz to można pograć duosy ja też mainuje adc od nie dawna.jak coś to pw

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Wygląda to nie najgorzej  ;)Jak chcesz ułatwić sobie drogę do golda grając ze mną duoq pisz pw :)

(Main adc,S1)

Opublikowano

#UP

#2xUP

Na razie dzięki, ale nie.

Chcę dobić tutaj gold V i sprawdzić swoje umiejętności na solo Q

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

koles, twoja farma jest po prostu ŻAŁOSNA zaslugujesz co najwyzej na bronze 5, dziekuj druzynie ze cie keruja. nie pozdrawiam bo jestes noobem!!!11

elo jak tam rzycie?

Opublikowano

koles, twoja farma jest po prostu ŻAŁOSNA zaslugujesz co najwyzej na bronze 5, dziekuj druzynie ze cie keruja. nie pozdrawiam bo jestes noobem!!!11

bronze tier

wszysko jasne

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Szczerze Ci napiszę, że ciężko widzę Twoją drogę do golda. Ciągle ten sam build... Sighstone, Mobility, Aegis(o ile jungler nie złoży) są dla mnie core na Thresh'u. Dodatkowo jak przeciwnicy mają dużo cc to buduje się mikaela, oraz zależnie na kogo grasz bierzesz coin'a albo relic'a, na ostatni item omen/banshee, też zależy co potrzebujesz.

h6IduA1.png

Opublikowano

Jeśli ktoś może dać mi link do jakiegoś SPRAWDZONEGO buildu (np na mobafire) to bardzo prosze!

926gb0.jpg

Kończe z duo Q na jakiś czas ^^

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Jeśli ktoś może dać mi link do jakiegoś SPRAWDZONEGO buildu (np na mobafire) to bardzo prosze!

832891411665852878431.jpg

Kończe z duo Q na jakiś czas ^^

juz ci mowilem ze jestes nobem i wlasnie mi to udowadniasz

elo jak tam rzycie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...