Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wydajny laptop do Gier i multimedii 2500-2800 zł


Saguaroo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poszukuję laptopa do pracy z grafika myślę narazie podstawowa tworzenie itp rendering etc oraz do gier super by było gdyby poszedł na nich BF4 na Wysokich 64 graczy. 

 

Cenę jaka mam do przeznaczenia to 2500 w porywach do 2800.

 

Mam pytanie tez takie. Czy opłaca się kupować z systemem ( win7/ 8.1 ) czy lepiej sobie dograć samemu bo mam taka możliwość?

 

Parametry jakie mnie interesują: 

Procesor i5 taktowanie 1.6/1.8 do ok 3 

Grafika nVidia GT/GTX powyżej modelu 760 M

Ram myślę ze tak optymalnie będzie 6/8 bo myślę ze 4 to troszeczkę za mało będzie :)

 

 

Moje propozycje :

http://www.x-kom.pl/p/161442-notebook-laptop-15-6-lenovo-y510p-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-gt755m.html

http://www.komputronik.pl/product/239666/Elektronika/Komputery/ASUS_R510LDV_XO963H_8GB.html#productFeatures

 

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Lenovo niedostęny w sprzedaży :P przynajmniej nie w tej konfiguracji...

Asus bardzo słaby nie pograsz nawet w BF3...

 

Jeśli jestes w stanie dołozyć to dostaniesz Lenovo y510p z i5 4 gb ram i GT755m + Win 8.1

Dell inspiron 7537 z i5 ulv 8 gb ram i GT750m GDDR5 (wydajniejsza od HD8850) Podświetlana klawiatura. Laptop posada taka sama gwarancję jak dell 3537.

Dell 7537 z systemem

Dell inspron 3537 z i7 ulv oraz kartą HD8850 (wydajnośc GT750m GDDR3). Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera i laptop jest naprawiany na miejscu). Bardzo mocna bateria.

Ten sam modelm Dell 3537 lecz z systemem

Warto napomnieć że lepiej jest zakupić sprzęt w sklepie internetowym xkom i odebrać go osobiście lub przesyłką, gdyż masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni,

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

No własnie nie jestem przekonany do firmy Dell. Poprostu mi nie leży. Celuję w Asus Samsung Lenovo ew Acer ale to taka rezerwa.

Myslalem nad xkom.pl albo komputronik.pl 

Rodzice chca mi kupic i mysle tak 2500 dadza sam doloze jak sprzedam to co moge okolo 400 zl ciezko wiecej.

Jakies inne propozycje?:P

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Hmm jak chcesz dell jest teraz najmniej awaryjnym laptopem :P No i w tej cenie najwydajniejsze.

Ale klient nasz Pan :P

Acera V5-573G z i5 oraz GT750 + 8gb ram. Laptop jest lekki i mobilny (2 kg wagi) + podświetlana klawiatura.

Lenovo Z510 z i7 i GT740 + 8 gb ram. Laptop lekki, ładny design, porządnie wykonany, z matową matrycą, podświetlaną klawiaturą i dobrymi głosnikami JBL. 

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Mam della 3537 już ponad 2 miesiące i nadal jest spoko, choć go przez miesiąc woziłem z miejsca na miejsce i jest dosyć odporny.

Opublikowano

Własnie ta opornosc dela masakra...

Mysle ze tego Lenovo wezme co ostatniego mi podałeś :) dzięki :) jeszcze sie zglosze przed samym kumnem :)

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

MSI słaba propozycja FULL HD na GT840 słabo..

Taniej zobacz sobie właśnie wróciły do sprzedaży Lenovo y510p z i5 4 gb ram i GT755 - o wiele wydajniejszy

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

MSI słaba propozycja FULL HD na GT840 słabo..

Taniej zobacz sobie właśnie wróciły do sprzedaży Lenovo y510p z i5 4 gb ram i GT755 - o wiele wydajniejszy

A jak bym chciał laptopa z wyższej półki od 3000 do 3300 zł to ten by się nadawał? http://www.x-kom.pl/p/182168-notebook-laptop-17-3-msi-gp70-leopard-pro-i5-4200h-8gb-1000-gtx850m.html#

Opublikowano

Ten MSI GE70 jak najbardziej już jest lepiej lecz w tej cenie (lub minimalna dopłata) dostaniesz

MSI GP60 z i5 8gb ram i GTX850m + win 8.1 - tutaj masz o wiele lepsza matryce.

Lub Asus r510jk z i7 4 gb ram i GTX850m + win 8

Asus r510jk z i7 8gb ram i GTX850m + Win 8

 

Ewentualnie najlepiej jak bys dorzucił stówkę do Lenovo y50-70 z i5 i GTX860m (który jest znacznie wydajnijeszy od tego MSI i wszystkich podanych)

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Ten MSI GE70 jak najbardziej już jest lepiej lecz w tej cenie (lub minimalna dopłata) dostaniesz

MSI GP60 z i5 8gb ram i GTX850m + win 8.1 - tutaj masz o wiele lepsza matryce.

Lub Asus r510jk z i7 4 gb ram i GTX850m + win 8

Asus r510jk z i7 8gb ram i GTX850m + Win 8

 

Ewentualnie najlepiej jak bys dorzucił stówkę do Lenovo y50-70 z i5 i GTX860m (który jest znacznie wydajnijeszy od tego MSI i wszystkich podanych)

Co ty gadasz to własnie MSI GE70 ma lepszą matrycę bo niczym się nie różni od MSI GP60 z tym że jest większa bo ma 17 cali. A to że jest większa to chyba lepiej.

Opublikowano

A skąd matryca w GP70 ma słabe kąty widzenia.

Maryca w GE60 jest znacznie lepsza (IPS samsunga) znacznie lepsze kąty widzenia...

 

To że ma 17 cali nie znaczy że jest lepsza...

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

A skąd matryca w GP70 ma słabe kąty widzenia.

Maryca w GE60 jest znacznie lepsza (IPS samsunga) znacznie lepsze kąty widzenia...

 

To że ma 17 cali nie znaczy że jest lepsza...

Po co mi jakieś kąty widzenia? Skoro i tak się siedzi przed laptopem a nie jakoś obróconym o 90 stopni...

Opublikowano

Widzę że trochę nie rozumiesz ale to nic bo nie Ty tutaj kupujesz laptop :)

 

Normalna osoba która ma gdzies mininalne zmiany na obrazie kąty widzenia taka jak Ty to może nie potrzebna mu ta wiedza.

Lecz dla grafika którego każdy detal itp jest ważne to lepiej wybrać Ge60 z lepsza matryca.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Widzę że trochę nie rozumiesz ale to nic bo nie Ty tutaj kupujesz laptop :)

 

Normalna osoba która ma gdzies mininalne zmiany na obrazie kąty widzenia taka jak Ty to może nie potrzebna mu ta wiedza.

Lecz dla grafika którego każdy detal itp jest ważne to lepiej wybrać Ge60 z lepsza matryca.

Ale ja nie jestem grafikiem tylko graczem. Sory bardzo jeśli nie zrozumiałeś mojego pytania. Ale pytałem się o laptopa dla siebie. Ponieważ moje pytanie brzmiało "A jak bym chciał laptopa z wyższej półki od 3000 do 3300 zł to ten by się nadawał?"

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...