Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop, rozłączanie z internetem, tryb ograniczony


LordeVasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :)

Posiadam laptopa MSI CX61 laptop nawet spoko, ale ma jedną duuużą wadę.

Na tym lapku jest W8. Czasami gdy korzystam z przeglądarki czy gram w jakąś grę to mój internet odmawia współpracy. Gdy najadę na ikonkę Wi-Fi na dole zamiast pisać 'Połączony' piszę 'Ograniczony'. To nie wina internetu, gdyż innym domownikom wszystko dobrze działa. Po paru minutach ten problem sam się naprawia, ale gdy kliknę na ikonkę Wi-Fi przycisk 'rozwiąż problemy', to coś tam mieli, mieli i w końcu piszę 'Resetowanie karty sieciowej Wi-FI' Gdy to się wszystko zrobi to od razu wszystko wraca do normy (w 85% przypadkach). Jakaś pomoc, abym już nigdy nie miał 'Ograniczone' przy WiFi?

916741414680034286162.png

Opublikowano

Tak wygląda 1 folder:

7291914120223291232516.png

 

A tak 2:

7740514120223291232516.png

2735914120224101232516.png

Ściągnąłem, wszedłem w folder Instal_CD (jest jeszcze jakiś drive, ale tam nie ma żadnej aplikacji), klikam na aplikacje setup, wybieram język pojawia się coś takiego:

9524814120223291232516.png

 

a po tym wszystko znika i nic się nie dzieje :O

916741414680034286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...