Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Odkurz swój system za pomocą Odkurzacza & Ashampoo Win Optimizer 2014!


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 


/ Czyszczenie komputera ze zbędnych plików

/Wyłączanie procesów zbędnych systemowi podczas auto-startu

/Usuwanie zbędnych aplikacji i folderów

Tworzy on również kopię zapasową plików.

1. Tą samą funkcje posiada mały program TFC Temp File Cleaner.

2. Taka opcja jest w systemie :G

3. Taka opcja jest w systemie, nazywa się "dodaj/usuń programy"

4. Również jest to w systemie.

 

 


Defragmentowanie dysków

Wyłączanie procesów 

Usuwanie historii i ciasteczek z przeglądarki

 Poprawa połączenia z internetem

Program umożliwia nam usuwanie pliki całkowicie z komputera na stałe

1. Jest w systemie.

2. Jest w systemie.

3. Jest w każdej przeglądarce.

4. Niby w jaki sposób? Nie ma żadnego sposobu na zwiększenie prędkości internetu.

5. Kombinacja klawiszy Shift+del.

 

 

Oba te programy to pic na wodę, ani to nie pomaga, ani nie optymalizują systemu. Robią większy śmietnik.

Opublikowano

a właśnie że nie ;)

czy w systemie jest opcja usunięcia wybranego pliku w całości z komputera?

jeżeli klikniemy ppm na program to wyskoczy nam opcja usuń a program nie zostaje usuwany z kompa :)

Opublikowano

a właśnie że nie ;)

czy w systemie jest opcja usunięcia wybranego pliku w całości z komputera?

jeżeli klikniemy ppm na program to wyskoczy nam opcja usuń a program nie zostaje usuwany z kompa :)

Od tego jest "dodaj/usuń programy".

Opublikowano

wszystkich programów tam nie ma & gier tam nie ma..

są tam np spakowane w winrarze np gry itp ? NIE.

Pirat. W takim razie z ciebie.

Polska. Taki trudny, język. I co z tego, że może piraci? Ty mając WinRARa bez licencji to też jesteś piratem. ;d
 
@
Dla mnie wystarcza stary dobry CCleaner i moje doświadczenie w optymalizacji komputera. Takie programy czasem mogą pousuwać coś więcej niż chcemy. 

Hę? Nie trafiłeś z tym winrarem. Na co komu kiedy po co win rar? Lepsze gunwa są już w sklepie Windows

Opublikowano

Pirat. W takim razie z ciebie.

Polska. Taki trudny, język. I co z tego, że może piraci? Ty mając WinRARa bez licencji to też jesteś piratem. ;d

 

@topic

Dla mnie wystarcza stary dobry CCleaner i moje doświadczenie w optymalizacji komputera. Takie programy czasem mogą pousuwać coś więcej niż chcemy. 

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...