Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]League of Legends Gold IV 25 skinów 3 rune page | EUNE! |


jehory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League of Legends
Metoda kontaktu:PW
Opis rzeczy:Mam na sprzedaż konto w grze League of Legends 30lvl Gold IV EUNE
Oczekiwana/oferowana cena:60zł PSC(tylko i wyłącznie PSC!)(do negocjacji)
Zdjęcia/inne informacje:
Witam,
Mam do zaoferowania konto w grze League of Legends znajdujące się na serwerze EUNE w dywizji Gold IV 1lp ~30lp, 51% win ratio, 3 Rune Page(Runki pod ap/ad i wolna). 170RP ~3300PZ
Screeny z profilu:
http://scr.hu/2yn3/z5cde
http://scr.hu/2yn3/09nbo 

Za grę dostaje się około 18-22lp(za przegraną odejmuje około 16), więc myślę, że mmr nie jest ani zaniżone, ani zawyżone.

Na koncie znaleźć można:
+Postacie:
http://scr.hu/2yn3/136fh
http://scr.hu/2yn3/0nfwr

+25 skinów(w tym 3 darmowe + w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni dojdzie na nie 1 gift)
448341411477369732599.jpeg
http://scr.hu/2yn3/u3z25
http://scr.hu/2yn3/tvfni
http://scr.hu/2yn3/ijzjz

+Ikony przywoływacza:
http://scr.hu/2yn3/zua9w

 
@Edit
~!Uwaga!~
Na konto doszedł Mecha Malphite z gifta(w razie w mogę dać potencjalnemu kupcowi SS)
 
@Edit
~!Uwaga!~
Na konto doszły 2 skiny:
+Fnatic Corki(gift)
+Orianna Szmacianka Chaosu

Opublikowano

Mogę skupić ale za 30 zł, jeżeli istnieje taka szansa ^^

Sorki, nie

Za 30dyszki to nawet czystego konta bez dywizji(unranked) bez ani jednego skina nie kupisz :P

Opublikowano

Sorki, nie

Za 30dyszki to nawet czystego konta bez dywizji(unranked) bez ani jednego skina nie kupisz :P

 

ost, kupiłem 2 konta za 23 zł 30 lvl unranked teraz na obu kontach gold 1 ;)

a szkoda że nie sprzedaż ;/

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...