Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odrodzenie. (Kolejny event czy końcu rework Siona?)


DesoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

http://promo.eune.leagueoflegends.com/pl/reborn/?ref=pl_eune_fpc_day1

 

Zapewne są tacy co już to zauważyli albo też co nie.

 

Obstawiam że to końcu wyczekiwany rework Siona, dlaczego?

 

1: Sion jest jedynym bohaterem Noxusu, który jest nieumarły. Nie liczmy Vladimira, bo on jest kimś w rodzaju Draculi itp.

 

2:

W samym linku w historii, jest wspomniana nekromancja przez LeBlanc oraz kogoś o imieniu Cierń i Płatek.

 

 

3: Jeśli przeczytamy historie Siona obecną.

 

Jego kompletny brak troski o własne bezpieczeństwo ostatecznie doprowadził do jego upadku. W czasie jednej z potyczek został pochwycony i stracony przez demaciańskie wojsko.

Też sugeruje go, gdyż w linku wspomniana jest bitwa między Noxusem a Demacią.

 

4: Pomnik może też przedstawiać Siona, ale nie musi.

 

5: To tylko ciekawostka, ale podobno ma otrzymać ultimate skina.

Opublikowano

To tylko pogłoski z fora oficjalnego LoLa że Sion ma otrzymać ultimate skina. Ale rework pewny jak nic, może końcu się go doczekamy?

Opublikowano

nie byloby sensu wypuszczac ultimate na takim niepopularnym championie jak moga zarobic kupe kasy na jakims popularnym. 

To napewno jest rework siona , najgorzej wygladajacej postaci z przestarzalym kitem . 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@Up 

Przypomnij sobie Ultimate Rumble'a. Jak często go widzisz w grze?

Tylko, że rumble nie miał ultimate, tylko legendary, wtf.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Tylko, że rumble nie miał ultimate, tylko legendary, wtf.

dokladnie a legendary ma calkiem sporo postaci . Pozatym rumble ma fajny kit , raczej unikalny a do siona juz 2 lata prosza ludzie zeby zrobili rework 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Druga część opowieści w linku z pierwszego posta. Coraz bardziej przekonuje mnie, że rework Siona jest już bliski.

Opublikowano

Na reddicie był leak z (koreańskich)? stron, w których były wszystkie zdjęcia tego odrodzenia, nawet sama twarz Siona była pokazana, oraz na samym dole było napisane o jego reworku, więc nie ma na co liczyć, chociaż tym nowym sionem to każdy chyba będzie grał :)

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...