Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsza Nowość wśród refflinków.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

 

Finn wydał coś nowego "Refboo"

 

Mam kilka pytań co to tego.Czy jest to lepsze od Fulcrum.Czym się różni?Zauważyłem żę ten program nie ma minimalizera to jeden minus jak na chwile obecną

 

Zadawajcie kolejne pytania tutaj poco robić kolejne tematy.

Opublikowano

Jest darmowy i o wiele lepszy od fulcruma :). Jest w większości skopiowany strasznie od fulcruma ale wydaje mi się sprawniejszy + jak ktoś ma vipa to ma raj z refami :)

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Jest darmowy i o wiele lepszy od fulcruma :). Jest w większości skopiowany strasznie od fulcruma ale wydaje mi się sprawniejszy + jak ktoś ma vipa to ma raj z refami :)

Pytanko mam ile trzeba dać dotacji żeby mieć vipa?Używasz może jakiegoś minimalizera?bo mi właśnie tego najbardziej brakuje.

Opublikowano

Fulcrum stary mi działa, a to gówno ciągle mi spamuje, że wersja klienta jest (może) zła.

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

 

20:11:47 | INFO | Welcome to RefBoo.st!
20:11:47 | INFO |  - RefBoo.st is currently in beta stage!
20:11:47 | INFO |  - Developed by Finn and Hellsing
20:11:47 | INFO | 
20:11:47 | INFO | Checking config for wrong values...
20:11:47 | INFO | 
20:11:47 | INFO | Starting session loop!
20:11:47 | INFO | Logging in 6 accounts!
20:11:47 | WARNING | Not enough accounts remaining for a session to start!
20:11:47 | INFO | Accounts have been logged in!
20:11:47 | INFO | 
20:11:47 | INFO | All operations completed, thanks for using
20:11:47 | INFO |   RefBoo.st!

 

 

takie coś my wyskakuje po włączeniu bota, nie wiem dlaczego nie działa choć podałem tylko jedno konto w katalogu n 10 lvlu, i ustawiłem żeby bił do 30 lvl'a. W katalogu accounts "kundun14|haslo" O co chodzi?

Opublikowano

 

20:11:47 | INFO | Welcome to RefBoo.st!

20:11:47 | INFO |  - RefBoo.st is currently in beta stage!

20:11:47 | INFO |  - Developed by Finn and Hellsing

20:11:47 | INFO | 

20:11:47 | INFO | Checking config for wrong values...

20:11:47 | INFO | 

20:11:47 | INFO | Starting session loop!

20:11:47 | INFO | Logging in 6 accounts!

20:11:47 | WARNING | Not enough accounts remaining for a session to start!

20:11:47 | INFO | Accounts have been logged in!

20:11:47 | INFO | 

20:11:47 | INFO | All operations completed, thanks for using

20:11:47 | INFO |   RefBoo.st!

 

 

takie coś my wyskakuje po włączeniu bota, nie wiem dlaczego nie działa choć podałem tylko jedno konto w katalogu n 10 lvlu, i ustawiłem żeby bił do 30 lvl'a. W katalogu accounts "kundun14|haslo" O co chodzi?

musi być co najmniej 6 kont

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...