Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć drużynę z dowolną nazwą! (np. ROCCAT)


Nidzgor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ten sposób był już omawiany na forum to z góry przepraszam.


 


Tak więc na czym polega ten trick?


Trick pozwala nam na stworzenie drużyny z dowolną nazwą, nawet taką która została zajęta. Przykładowo: ROCCAT.


To samo możemy robić również z tagiem drużyny.


 


Jak to wygląda w kliencie?


538731411387603948354.jpg


 


Jak to zrobić?


To bardzo proste. Wystarczy że skopiujecie ten znak:



i wkleicie go po nazwie drużyny podczas jej tworzenia. To samo robicie z tagiem.


Jeżeli nazwa mimo wszystko będzie zajęta, użyjcie kilku znaków jednocześnie.


UWAGA! Sposób ten działa tylko na angielskiej wersji językowej!


 


193141411387604948354.jpg


275181411387604948354.jpg


 


Uwaga!


Musicie skopiować dokładnie ten znak który zamieściłem w temacie, w przeciwnym razie sposób nie zadziała.


Opublikowano

Mi nie działa :/

 

Musisz skopiować symbol z tematu, a nie ręcznie wpisywać "f" oraz "i".

Działa tylko w nazwach drużyn.

 

Skopiowałem właśnie i nie działa ._.

 

10 minut temu zakładałem 2 drużyny dla screena do tematu, więc wszystko działa.

Jakiej wersji językowej używasz?

 

Edit: W takim razie nie działa na polskiej wersji - jedynie na angielskiej. Zaraz dodam do tematu.

Opublikowano

Epickie w c**j. Tylko jeden problem. Założyłem te teamy, to jak piszę z kolegami to zawsze z CAPSLOCKIEM i nie mogę wcisnąć enter wtf?

Usunąłem teamy i mogę normalnie pisać.

Opublikowano

Działa, ciekawy trick. Można zapewnić sobie świetną nazwę, a czasem wkręcić przeciwników. :)

Opublikowano

działa można wkręcać przeciwników   :D

Nie można, bo w grze pisze ROCCAT[] a tag jest np. MYMfi

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nie działa :/

 

@Edit

 

Skopiowałem właśnie i nie działa. Używam polskiej wersji językowej.

Czytać potraficie?

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...