Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer rosyjski nie działają rankedy


ChoryLloyd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś  ma konto na rosyjskim serwerze lola ? i czy mu działają rankedy bo mi nie ;( mam 30 level ;x

 

Posłuchałeś rady Zyrinowskiego, stajesz się ruskiem.

Opublikowano

No przecież masz zaznaczone te rankedy, musisz nadusić teraz "zagraj soloq"

to nie sa rankedy to jest tryb gdzie banujesz((chyba draft nwm) ale to nie ranked tak wgl kolejny ss 

pisze mi ze nie mam rzadnej dywizji a mam 30 level  :D lolz

A jak to wytłumaczyć ? :D

http://scr.hu/1xx4/5idz6

wilowo.jpg

Opublikowano

Przecież to nie jest normal draft pick, tylko ranked solo/duo. Zmień sobie język, lel.

http://scr.hu/2o3s/8wp0j

 

Co do braku dywizji w profilu - przenosiłeś konto? Jeżeli tak, to wrzuci Cię do dywizji po zagraniu jednego rankeda.

Opublikowano

to nie sa rankedy to jest tryb gdzie banujesz((chyba draft nwm) ale to nie ranked tak wgl kolejny ss 

pisze mi ze nie mam rzadnej dywizji a mam 30 level   :D lolz

A jak to wytłumaczyć ? :D

http://scr.hu/1xx4/5idz6

Obrazek przedstawiający, że jesteś pomiędzy 1 a 10 rankedem pojawi się po rozegraniu pierwszego. 

Opublikowano

Przecież to nie jest normal draft pick, tylko ranked solo/duo. Zmień sobie język, lel.

http://scr.hu/2o3s/8wp0j

 

Co do braku dywizji w profilu - przenosiłeś konto? Jeżeli tak, to wrzuci Cię do dywizji po zagraniu jednego rankeda.

Tak już problem rozwiązany przenosiłam konto . Zmieniłam język w folderze juz jest ok. 

Obrazek przedstawiający, że jesteś pomiędzy 1 a 10 rankedem pojawi się po rozegraniu pierwszego. 

Mam dywizje po prostu przenosiłam konto i sie lekko zbugowało ale jest juz ok

 

Do zamknięcia problem rozwiązany.

wilowo.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...