Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukamy sponsora, który sponsorował już kiedyś i zasponsoruje od początku projektu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie, tak odrazu do rzeczy, szukam sponsora, który będzie współpracował z nami od początku projektu tz kupi pierw vps do pracy i potem dedyka, hosting pod www itd.
Nasz team liczy 4 osoby ze mną tj Technik, Quester, Grafik, Client Master/Pomocnik Technika, chciałbym dodać, że dwie pierwsze osoby tz Technik i Quester są pełnoletni a Grafik i Client Master jeszcze nie.  :D
Co oferujemy?, osoba, która będzie zainteresowana współpracą to się dowie na pw/gg. Na koniec chciałbym napisać, że szukamy sponsora, który już wcześniej sponsorował jakieś projekty i musi powiedzieć jakie, to ważne, ponieważ nie chcemy marnować czasu na pliki, które potem on ukradnie.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu pod

GG: 51405348
PW ;]

Opublikowano

Takie rzeczy tylko u Kreta.

Może znajdzie się ktoś, kto sponsoruje na tych warunkach ;]

 

@hurioneq no True jest najlepszy, jednakże ja szukam kogoś kto sponsoruje od 0.

 

 

 

 

@1361622928-U485574.pngDixon. Tylko on nie oferuje reklam, a teraz youtuberzy nie chcą sm za reklame ;]

Opublikowano

Może znajdzie się ktoś, kto sponsoruje na tych warunkach ;]

 

@hurioneq no True jest najlepszy, jednakże ja szukam kogoś kto sponsoruje od 0.

To masz Kreta, daję ci VPS potem Dedyka.

89811255457502373927.jpg

Opublikowano

 

Jak od zera to polecam kreta lecz z nim pracuje Gumis i Flourine.
  
Osobiście wolałbym zakupić na własną rękę  vps i udać się do True

 

Chyba tak zrobię, ale jeszcze poczekam może ktoś się odezwie ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...