Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer aktualnie zajęty


hikary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy tylko u mnie przy próbie logowania wyskakuje "Serwer aktualnie jest zajęty. Spróbuj ponownie później.". Jak usunąć ten błąd jeżeli leży on po mojej stronie?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

JA NIE MAM JEBANEJ CEBULI NA EUNE NIE WPUSZCZAJĄ WŁAŚNIE NOWY SERWER WPROWADZAJA POLEN-AUSCHWITZ DLA WAS K***A 

Opublikowano

JA NIE MAM JEBANEJ CEBULI NA EUNE NIE WPUSZCZAJĄ WŁAŚNIE NOWY SERWER WPROWADZAJA POLEN-AUSCHWITZ DLA WAS K***A 

 

szczym ryj koński zwisie . to miało być do pana up

Opublikowano

A wiadomo kiedy to naprawią?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

@Egramy

 

Ja tak próbuje, i pisze mi logowanie. i nie wbija..

 

wbiło no ale K***A grałem rankeda w promo, i wygrałem (mam serie do golda), i teraz powinienem być w goldzie, a tego rankeda nie ma w histori gier, pisało normalnie na końcu "victory".. kurwa oddadzą mi go czy nie?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Nadal nie działa >.< (chyba bardziej znowu nie działa ;/ ) 

 

@Rorschach 

trzeba być za Przeproszeniem debilem żeby grać rankeda wtedy kiedy rito ma problemy z serwerami ...

 

@edit: zalogowało ale jestem 5000 na liście do zalogowania ...  

#JebacSygnatury

Opublikowano

Nadal nie działa >.< (chyba bardziej znowu nie działa ;/ ) 

 

@Rorschach 

trzeba być za Przeproszeniem debilem żeby grać rankeda wtedy kiedy rito ma problemy z serwerami ...

 

@edit: zalogowało ale jestem 5000 na liście do zalogowania ...  

 

Grałem długo tego rankeda, wczesniej nie bylo zadnych problemow... co za chuje z riotu, zycze im zeby im rosja zrzucila bombe atomowa na te z*****a firme, elo.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Ty no to nie wiem co ty masz mi normalnie gre zaliczyło,

a też dałem skip żeby pominąć wyniki, ale pominięcie nie pomogło i odpalałem lola od nowa i mam.

 

tylko IP mi nie dodało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...