Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turecki LOL czy rosyjski?


ViveAfuL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie gra więcej osób? Na rosyjskim czy na tureckim?

Na którym regionie jest słabszy poziom graczy?

Na którym można się lepiej dogadać? (Po angielsku oczywiście)

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Gdzie gra więcej osób? Na rosyjskim czy na tureckim?

Na którym regionie jest słabszy poziom graczy?

Na którym można się lepiej dogadać? (Po angielsku oczywiście)

Tak jak piszę @karl221 w Rosji najniższy a na Turcji można spotkać również Polaków.

@ViveAfuLMyślę że Turcja , jak trafisz na kogoś takiego -.- ( fart ) 

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Odpowiedzieliście mi tylko na jedno pytanie. Na którym jest słabszy poziom :D Proszę o odpowiedzi jeszcze na inne pytanie.

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Na Tureckim się dogadasz po angielsku. Nie z każdym ale częściej niż na Rosji. Kebaby znają podstawy angielskiego by napisać "ssiesz pałe" czy inne zwroty. Na Rosji jak zapytasz kto zna angielski to Cie pogonią stąd.

Opublikowano

1. Więcej chyba było u Kebabów ale pewien nie jestem

2. Rosja/Turcja poniżej golda nie ma roznicy, po goldzie slabsza jest Rosja

3. Z ruskami nigdy się nie dogadasz po ang, z kebabami raczej też nie, chociaż czasami zdarzają się wyjątki (raz na 2-3 mecze trafi się 1 osoba)

916741414680034286162.png

Opublikowano

Ziomek a ty czasem nie nabijasz sobie postow? Pisz na pw jak chcesz... Tak wogole jesli cie to usatysfakcjonuje to tak... " Za trudny dla mnie EUNE"

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

ja gram na rosyjskim> lepiej sie tam nie przyznawac ze europa bo odrazu cie zwyzywaja. Ale mila atmosfera dopoki nic nie piszesz po ang

Opublikowano

Ludzie którzy piszą, że na Rosji po napisaniu czegoś po angielsku zostają "zjechani" to pozdrawiam ich serdecznie. Najwidoczniej nie mieli zetknięcia z tamtejszym serwerem, aktualnie gram tam i nie ma problemu z komunikacją. Jakoś wcześniej grając, ziomek w lobby oznajmił mi, że zna angielski i będzie mi tłumaczył jak coś będą ode mnie chcieć, no i elegancko było. 

Poza tym zobaczcie to, sytuacja z tej chwili. Wszyscy mają jakieś odznaczenia.

 

http://screenshooter.net/3635442/mkyeebi

 

Zapraszam serdecznie na Rosję, w razie czegoś - PW.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Niższy poziom - Rosja

Lepsza komunikacja (gold +) - Turcja

Ilość graczy z polski - Turcja (głównie dzięki mnie na turcji jest wielu polaków. ja sam w znajomych mam ok 50)

rbd2t1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...