Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Za 3k


RutherforPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kata:

+bardzo łatwa do grania

+duże dmg po 6 lv

+escape

+brak many i energii

+bardzo dobra do TF

+po 1-2 itemkach łatwa farma

-przed 6lv jest taka meh

-papier

-łatwo przerwać ulti i wtedy kata ma problem

916741414680034286162.png

Opublikowano

Kata:

+bardzo łatwa do grania

+duże dmg po 6 lv

+escape

+brak many i energii

+bardzo dobra do TF

+po 1-2 itemkach łatwa farma

-przed 6lv jest taka meh

-papier

-łatwo przerwać ulti i wtedy kata ma problem

Kate mam i panthona

+nie gram adc ani suppami

76561198342061369.png

Opublikowano

@RutherforPolska

 

Nidalee:

+baaardzo duże dmg w early (jeśli gracz pod ad)

+escape

+daleki skok na pumie

+harass z dzidy

+fajny pasyw do uciekania/gonienia

-Jeśli grasz pod AD to z czasem słabniesz

-Jeśli odpowiednio nie nafeedujesz się w early będziesz miał kłopoty

-Łatwo uniknąć dzidy

 

Akali:

+bardzo dobry assassin

+po wbiciu się w team łatwo uciec dzięki swojemu W

+ogólnie duże dmg po 1-2 itemkach

+łatwa farma po 1-2 itemkach

+faceroll i penty

-przed 6 moim zdaniem bardzo słaba (nie licząc 'kombo': Q + aa)

-papier

916741414680034286162.png

Opublikowano

@RutherforPolska

 

Nidalee:

+baaardzo duże dmg w early (jeśli gracz pod ad)

+escape

+daleki skok na pumie

+harass z dzidy

+fajny pasyw do uciekania/gonienia

-Jeśli grasz pod AD to z czasem słabniesz

-Jeśli odpowiednio nie nafeedujesz się w early będziesz miał kłopoty

-Łatwo uniknąć dzidy

Ją miałem :/ ale nie potrafiłem nią grać.

76561198342061369.png

Opublikowano

Zależy jakie linie grasz ale moim zdaniem gragas na topa będzie bardzo dobry teraz

+ escape

+ mobility

+ dmg

+ łatwy do ogarnięcia

+ aoe ult

+ keruje easy na topie.

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...