Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dYSKUSJa] Co sądzicie o biednych ludziach?


Whitevenu_Music

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie są żałośni.... jak można się tak zapuścić... biedakom nigdy nie daję pieniędzy na ulicy bo sami sobie zasłużyli =.=

Cebula się szerzy.... Biorą tylko socjale... ech ;x

A wy co sądzicie?

Opublikowano

Widzę bogacz z gatunku "za hajs matki baluj"

Wiesz że niektórym się życie nie ułożyło? Tak zwana proza życia.

Opublikowano

Masz nierówno pod sufitem.

Zakosztuj kiedyś tego, i gdy już będziesz tak biedny to ja napluje ci na r...a i powiem to samo co ty.

Komuś się powodzi a temu drugiemu nie... od zawsze tak jest i to się nie zmieni.

Opublikowano

Widzę bogacz z gatunku "za hajs matki baluj"

Wiesz że niektórym się życie nie ułożyło? Tak zwana proza życia.

 

This. Arl3s +666 do fajności.

 

Sam nie jestem bogaczem bo mam długi i inne duperele do spłaty, więc prędzej bym powiedział że to bogaci są problemem bo pycha ich zgubiła.

Opublikowano

Według mnie sam jesteś żałosnym zapuszczonym ocebulałym biedakiem, to właśnie tobie powinni pluć na ryj jak u góry sonxx pisał.

 

Kiedyś i ty taki możesz być.

 

 

A zapomniałem, warnujcie sobie tego posta.

Opublikowano

This. Arl3s +666 do fajności.

 

Sam nie jestem bogaczem bo mam długi i inne duperele do spłaty, więc prędzej bym powiedział że to bogaci są problemem bo pycha ich zgubiła.

i radzą sobie w życiu xD bk

wiekszosc biedakow przegralo w zycie, mniejszosc sama zapracowala za to

­

Opublikowano

i radzą sobie w życiu xD bk

wiekszosc biedakow przegralo w zycie, mniejszosc sama zapracowala za to

 

Aha czyli ja sam przegrałem swoje życie nie przez swoje długi i problemy finansowe? Nie mam więcej pytań, bo widać bogactwo tylko robi z ludzi cwaniaków którzy gardzą innymi. Ale mam dla ciebie pewien cytat.

 

Cnota to zbędny luksus.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...