Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy za takie coś jest ban?


turbocheat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli mianowicie moja drużyna gra sobie mecz z inną drużyną a 6 osoba z  mojego teamu tą gre obserwuje i i siedzi ze mną na ts i nam zdaje relacje na bierząco gdzie są wrogowi. Czy cos takiego jest wykrywalne i czy lecą za to bany?

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Jakbyś nie wiedział dlaczego 3 minuty akurat a nie 2, to dlatego żeby nie było info gdzie są wardy. Wardy wygasają po 3 minutach więc nawet co do tego nie masz możliwości przekazu.

Opublikowano

Ale zawsze może powiedzieć w której minucie respi sie buff przeciwknika :]]

Smok i baron też.
Opublikowano

Jakbyś nie wiedział dlaczego 3 minuty akurat a nie 2, to dlatego żeby nie było info gdzie są wardy. Wardy wygasają po 3 minutach więc nawet co do tego nie masz możliwości przekazu.

ale grzyby teemo stoją więcej niż 3... gg riot

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Jest 3 minuty opóźnienia i nie nie ma za to nic. A co do smoków baronów to przecież piszę klikając tab więc nie ma sensu komunikacji xD

synga54pn_eqhqqqx.png

Opublikowano

@geramz wydaje mi się, że opóźnienie 3 minutowe było od samego początku

Nie, było wprowadzone w patchu albo dwoch po spectate'ach (jakoś jak quinn była wypuszczana)

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nawet jeśliby to jakoś wykryli, nie zablokują Ci za to konta.

Podczas oglądania meczu jest opóźnienie paro-minutowe.

Jejku, przecież po to jest oglądanie gier żeby je oglądać. Za co ban miałby być

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...