Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mogę za to dostać bana?


paweleke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież tam zagrałeś jak noob ... za co niby miałbyś dostać bana?

Jak kto woli.... Btw chodzi o to, że 4 kille 3 heady

 

Powiedz jaką masz range

Opublikowano

Jak kto woli.... Btw chodzi o to, że 4 kille 3 heady

 

Powiedz jaką masz range

Gold Nova Master

 

Zwykły fart tam był nic więcej to że wyskakujesz na przeciwnika i robisz przeładowanie ? tak robią w silverach ....

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

Gold Nova Master

 

Zwykły fart tam był nic więcej to że wyskakujesz na przeciwnika i robisz przeładowanie ? tak robią w silverach ....

Tak hestem w silverze ale o jakum przeladowaniu ty mowisz??

Nie, nie dostaniesz bana. To nie jest nic nadzwyczajnego.

BTW. Jak można grac na tak gównianym celowniku ?

Co ci sie nie podoba w tym celowniky?
Opublikowano

Jeżeli za takie coś jest ban, to by było 80% graczy ZBANOWANYCH.

icon_200x200.png                                                  DevGuard

Opublikowano

@paweleke

 

Kiedy tego bana dostałeś po nagraniu tego filmiku czy przed?

icon_200x200.png                                                  DevGuard

Opublikowano

@paweleke

 

Kiedy tego bana dostałeś po nagraniu tego filmiku czy przed?

Naucz się czytać ze zrozumieniem, dostał bana za czity na pierwszym koncie. A tutaj tylko zapytał czy za takie słabe plejsy dostanie bana, nie nie dostaniesz. 

Opublikowano

Naucz się czytać ze zrozumieniem, dostał bana za czity na pierwszym koncie. A tutaj tylko zapytał czy za takie słabe plejsy dostanie bana, nie nie dostaniesz. 

Pokaż mi pro plejsy 1v4...

Opublikowano

Co w nich nadzwyczajnego? mi nie oraz udaje się nabić ACE glockiem.. 

Czekam na video a najlepiej na kilka skoro mówisz że nie raz.

Opublikowano

Czekam na video a najlepiej na kilka skoro mówisz że nie raz.

XDDD a co ty myślisz ze ja nie mam co robić i nagrywam swoje frag movie? nie wiem w jakiej lidze jesteś jeśli silver to nawet nie mam co z tobą rozmawiać. Po prostu zrobienie quadry czy ace w jednej rundzie to żaden wyczyn.. I koniec tematu bo nie o to tutaj chodziło. 

Opublikowano

Za czystą grę nie dostaniesz bana , jeżeli jesteś czysty grasz z czystym sumieniem nie masz obaw do dostania BANA VAC. 

No jestem czysty, ale boję się bo na starym koncie czitowalem i może coś z czita pozostało. Ale skanowałem czyściłem więc raczej nie

Opublikowano

No jestem czysty, ale boję się bo na starym koncie czitowalem i może coś z czita pozostało. Ale skanowałem czyściłem więc raczej nie

Hacki to sobie mozesz mieć na komputerze do jakiej gry chcesz.

Ważne jest tylko aby proces hacka nie był odpalony gdy grasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...