Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobic aby GTA SA nie lagowało?


Zupers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem.

Laguje mi gta sa.

Moj komputer ma 2gb ram i powinno byc dobrze.

Co zrobic zeby nie zcinała sie gra?

Pomóżcie ! PROSZE

giphy.gif

 

Opublikowano

Witam, mam problem.

Laguje mi gta sa.

Moj komputer ma 2gb ram i powinno byc dobrze.

Co zrobic zeby nie zcinała sie gra?

Pomóżcie ! PROSZE

Podaj dokładne parametry. ;)

Opublikowano

spróbuj uruchomić za pomocą gamebooster

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Czy regularnie dbasz o higienę komputera?


Chodzi mi o usuwanie zbędnych plików programami


typu CClean'er, defragmentację dysków etc. Możesz


też zeskanować cały dysk, ponieważ nigdy nic nie wiadomo,


a może to właśnie jakiś wirus negatywnie wpływa na płynność


gry.


 


// Problem dotyczy tylko gta, czy również innych gier


Opublikowano

 

Czy regularnie dbasz o higienę komputera?

Chodzi mi o usuwanie zbędnych plików programami

typu CClean'er, defragmentację dysków etc. Możesz

też zeskanować cały dysk, ponieważ nigdy nic nie wiadomo,

a może to właśnie jakiś wirus negatywnie wpływa na płynność

gry.

 

// Problem dotyczy tylko gta, czy również innych gier

 

Mój dysk jest w zasadzie czysty. Problem dotyczy także innych gier typu mc, sniper elite.

giphy.gif

 

Opublikowano

W rzeczywistości to nic nie daje.

 

Sprawdź temperatury podzespołów (podczas gry) Sterowniki do karty graficznej masz najnowsze?

Tak, mam wszystko najnowsze.

giphy.gif

 

Opublikowano

Masz pewnie pirata ; D

 

Ja mam 2 rdzeniowy procesor amd 3ghz, karte gtx 430 (1gb) i 6gb ramu a Battlefield4 nic a nic mi nie tnie na najlepszych ustawieniach graficznych.

742949sygna_mpc.png

Opublikowano

Pirat czy oryginalny, co za różnica? Pliki gry są te same, więc nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że jak ktoś ma pirata, to dlatego mu się zacina gra. 

Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry. 

Opublikowano

Pirat czy oryginalny, co za różnica? Pliki gry są te same, więc nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że jak ktoś ma pirata, to dlatego mu się zacina gra. 

Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry. 

Mały poradnik proprosze do zmiany grafiki na gorszą w gta sa :D

giphy.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...