Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który czołg do zarabiania, która linia?


ReLoUPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Ostatnio naszla mnie chcec na granie w wota, mialem tam 7 tier is'a i 5 tier t1 heavy, jednak pamietam, ze wtedy je sprzedalem i teraz pytanie co mam robic, mam 500 tys czyli brakuje mi az miliona do is'a, obecnie w garazu mam kv1 i t-50, 3k expa do 5 tiera. Wiec co robic?;x

I jeszcze kilka pytan:

Po t-34 ktora linia lepsza t34-85 czy a-43

Po t-34, mozna zrobic su-85, czy to dobry tdek, latwy i ktora linia lepsza su-152 czy su-100m1

4zzt3n.png

Opublikowano

kv-1 świetnie nadaje się do zarobku - graj nim i zarabiaj.

 

Rób T-34-85 i idź w stronę Ob.140.

 

Jak chcesz TD to w stronę Su-152.

Opublikowano

idz w is-7 

 

lepsza linia su-152 od tamtej

Kim ty jestes? 

Umiesz czytac? 

A teraz oplaca mi sie kupowac t-34? Bo jednak strace na tym 350 tysiecy.

I takie jeszcze glupie pytanie, ile mozna zarobic w 1 dzien grajac kv1 z premka wygrywajac 50% meczy i w kazdym zabijajac 1 osobe? 

4zzt3n.png

Opublikowano

Kim ty jestes? 

Umiesz czytac? 

A teraz oplaca mi sie kupowac t-34? Bo jednak strace na tym 350 tysiecy.

I takie jeszcze glupie pytanie, ile mozna zarobic w 1 dzien grajac kv1 z premka wygrywajac 50% meczy i w kazdym zabijajac 1 osobe? 

1. szluga123

2. Od podstawówki.

3. Ja już nie wiem co ty chcesz kupić, czy idziesz w linię Is'a czy medów t34 itd...

4. No rzeczywiście głupie pytanie.

 

Chodziło mi o to, że najlepiej dozbierać tą kv-1 do kupna isa i iść nim do is-7. Nie idź w kilka linii na raz bo pogubisz się ze srebrem...

Opublikowano

1. szluga123

2. Od podstawówki.

3. Ja już nie wiem co ty chcesz kupić, czy idziesz w linię Is'a czy medów t34 itd...

4. No rzeczywiście głupie pytanie.

 

Chodziło mi o to, że najlepiej dozbierać tą kv-1 do kupna isa i iść nim do is-7. Nie idź w kilka linii na raz bo pogubisz się ze srebrem...

Napisales "idz w is-7" bez zadnej informacji czym zarabiac itd, itd oznaczalo to dla mnie jak bys  mi polecal linie od 0.

Pytam sie tylko czy oplaca ;).

4zzt3n.png

Opublikowano

Kim ty jestes? 

Umiesz czytac? 

A teraz oplaca mi sie kupowac t-34? Bo jednak strace na tym 350 tysiecy.

I takie jeszcze glupie pytanie, ile mozna zarobic w 1 dzien grajac kv1 z premka wygrywajac 50% meczy i w kazdym zabijajac 1 osobe? 

 

Nie kupuj, zarabiaj tym kv-1. Ciężko powiedzieć ile zarobisz, bo to zależy od Twoich umiejętności, ilości dmg którego robisz, ile bitew itp.

Opublikowano

Zastanów się najpierw jakim typem czołgu potrafisz najlepiej grać. W TD'kach najlepsza linia SU-152 i wzwyż. MT wg mnie to T-34 i wzwyż.

A HT to obie linie. Na początek zarabiaj na KV-1. Jeżeli chodzi o rosyjskie pojazdy na 6 tierze to najlepiej T-34/85 i aktualnie KW-1S. Po patchu będzie trzeba sprawdzić i tego KW-1S i KW-85

Opublikowano

Jeśli wyrobisz się to zarób ns kw-1s bo w kolejnym patchu dostaniesz 2 czołgi za free Kw-1s na 5 tierze i kw-85 na 6 poczym będziesz miał więcej czołgów do grania a do tego jeśli kw1s miałeś wymaksowanego to 2 czołgi będę na max moduły patch 9.3 będzie gdzieś za 4 dni więc myślę że 400 tys bez problemu zarobisz

Opublikowano

@marvelus113 Różnie z tym bywało, raz mówili że dostaną a raz że nie. A wyczytać mógł np. tutaj.

 

- it’s planned that when KV-1S is split into two tanks, players will get both tanks. Details will come later.

Opublikowano

Dobra, isa dzis kupilem, jednak jak teraz zarabiac?;/ Wkoncu wbije tego isa-3, a wiadomo jak to z pomidorkami jak ja raz wyjde na + raz na - i tej kasy na isa 3 nie zarobie, a kv1 tez nie chce mi sie tak zarabiac ;x

Rozmyslac nad zakupem premki? 

4zzt3n.png

Opublikowano

@ReLoUPL Tak, czemu nie? Ale tylko V poziomu w górę, ew. konto premium na dłuższy okres czasu jeśli możesz intensywnie grać.

Opublikowano

Bez jednego z nich. Można mieć np. tylko czołg premium lub samo konto.

Opublikowano

Gadasz głupoty u mnie w klanie jest kilka gości którzy doszli do X tier bez zadnych premek,premium tanków itp zwyczajnie posiadając KW 1 + inny V tier i na nich zarabiając 

Rzecz jasna na uzbieranie np. na X tier trzeba poświęcić miesiąc czasu ale da się 

Opublikowano

Wiesz, o to chodzi - da się grać, ale jest to męczące. Premki zapewniają ten komfort w postaci dużej ilości kredytów. Normalny człowiek nie ma czasu, chęci ani samozaparcia aby grać przez miesiąc KV-1ką, a potem grać nią dalej aby zarabiać na utrzymanie tej X.

Opublikowano

Jeśli nie chcesz dużo wydać na zarabiaczkę to polecam T-25 5 tier on chyba zarabia najlepiej z 5 jeśli się nie mylę

 

Grałem na teście nim i Churchillem, zarobki są bardzo podobne, kwestia sporna i do tego jak kto lubi.

Opublikowano

@Juri.

Sprawa wygląda tak, że czołgi które zarabiają najwięcej na tym tierze są albo niemożliwe do zdobycia dla biedaka/gracza z małą ilością czasu (KW-220), ale nikomu nie podpadają, bo mają penetrację gorszą niż czołgi T4 (T14, Excelsior)

Opublikowano

@Juri.

Sprawa wygląda tak, że czołgi które zarabiają najwięcej na tym tierze są albo niemożliwe do zdobycia dla biedaka/gracza z małą ilością czasu (KW-220), ale nikomu nie podpadają, bo mają penetrację gorszą niż czołgi T4 (T14, Excelsior)

 

Przecież czołg nie może mieć samych zalet :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...