Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Chcielibyście zagrać na serwerze typu ApocalypseChallenge?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16 ludzi musi przetrwać apokalipsę.


 


Serwer oszywiscie będzie skonfigurowany i będzie


posiadał pluginy.


 


Tych 16 ludzi musi przetrwać tydzień.


 


Ten kto wygra, dostaje vipa na moim serwerze.


 


mpcforum.pl/topic/1285384-herobrine/


 


Na graczy będzie czekały miliony zombie, dodatkowe potwory,


kataklizmy, pułapki oraz sam admin który będzie miał żelazną


zbroję ochrona 4 + diamentowy miecz i być może dodamy pistolety.


 


Diamenty, itp. będzie można znaleźć w skrzyniach porozwalanych po 


mapie. Co jakiś czas będą one się zapełniały (o ile dam radę to zrobić).


 


Tylko od was zależy czy chcielibyśćie zagrać na takim serwerze.


 


I czy zrobicie sojusz czy będziecie samotnym wilkiem...


 


Piszcie


 


Aha będzie whitelist


 


 


Opublikowano

Na serwerze zbiera się 16 ludzi. Zaczynają w budynku. Mają 10 minut aby pozawierać sojusze, pouciekać i znaleźć itemy. Po 10 minutach pvp zostaje wł. Gracze się zabijają grają i zbierają itemy. Śmierć oznacza permban. Postanowiłem że zamiast tygodnia gracze mają dzień. Ci którzy przeżyją po 24h mają np. 5 minut aby dojść na dane kordy i pozabijać się. Ten który przeżyje dostaje vipa.

Opublikowano

Nw jak ty widzisz na tym swoim serwerze miliony zombie ? :D miliony -FPS, lepiej jakby było sto ale z eq, hp mocnym. Możnaby zagrać ale dobra grywalność na takim serwerze zależy od dobrze skonstruowanej mapki tj. np. jakieś skrytki dla graczy, żeby jedna pułapka nie załatwiła wszytkich zombiów itd. I pytanie do mapy: czy na tym serwerze odrazu się będzie miało eq czy bd można znaleść ze skrzynek, albo jedno i drugie ?, bo byłoby ciekawie zaczynać z słabymi itemami, a potem znajdować lepsze.

Opublikowano

No milony w sensie przenosnym. Jedni zombie z eq drudzy bez . Mapka będzie. Dodamy pułapki. Startujesz np. z x

zelaznym mieczem tylko i np. 5 chlebami. Tylko w skrzynkach będą itemy co zmusza do eksploru

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...