Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zna ktoś jakiegoś streamera,youtubera albo dobrego gracza który mainuje mastera?


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jasne, że jedynym najlepszym Yi na świecie jest mistrz Norbert DISSS Gierczak. Gorąco polecam na tłiczu, 0 spinki, człowiek stalowe nerwy, wygrał challenge w 10 dni do challengera, cóż więcej powiedzieć, diament wśród graczy, liczę że za rok będzie midem dla fnatic :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Gorbert nierczak polecam swietny grasz znajdziesz go na tłiczu. Niszczy kazdego golda masterem nikt nie ma z nim szans jak wjedzie na niego to insta win. Napewno dasz rade zobaczyc jego sztuczki np missowanie ulta caitlyn przez Q uzywajac je na minionku z jungli

Opublikowano

Cowsep pewnie w top 5 najlepszych masterów na świecie.

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Cowsep. Nie polecam Norberta zwisa Gierczaka, strasznie sie denerwuje i wyzywa enemy.

 

A podczas tego chalengu mial staty 2:4:3 w goldzie i jeszcze wyzywal swoj team. Albo 38 farmy UWAGA w 10 min na midzie kata. I ten czlowiek za challengera sie uwaza

 

Opublikowano

 

Czterech eses skaczą na dach pociągu i uciekają ze stacji.

 

Big Smoke

 

Za tym pociągiem! Podrzuć minie blisko, zaraz ustrzelę tych drani. Zajedź im drogę CJ, żebym miał pole do strzału!

 

Po drugiej stronie torów jedzie pociąg.

 

Big Smoke

 

O k***a! Pociąg jedzie!

 

Opublikowano

Oczywiście Norbert to najlepszy Master i gracz LoL'a jakiego widział świat. Kappa. 

 

Polecam Cowsepa.

 

UP: Ta, a potem osoby mainujące Mastera w brązie budują Statikk -> BT -> IE -> Hydra ->

yorick.png

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

Opublikowano

Moge sie spytac po co napisaliscie 27 razy, że polecacie Cowsepa?  Debile kompletni jestescie, brak mi słów. Macie Wy w ogole rozum i godnosc czlowieka?.......
@top Cowsep.
 

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...