Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa Świata już za 2dni! - Komu kibicujecie?


xMedzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jako iż mistrzostwa  już prawie się zaczęły chciałbym się spytać komu kibicujecie? Ja osobiście trzymam kciuki za TSM ale pewnie wygra któraś z drużyn Samsunga. ;x

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dla mnie SKT T1, TSM, C9 i może Samsungowi.

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Jak dla mnie SKT T1, TSM, C9 i może Samsungowi.

Dobrze, że SKT T1 sie zakwalifikowało do mistrzostw :3|

 

c9 lub tsm ewentualnie jakies koreance ale to byloby juz nudne 3 raz z rzedu ...

 

Drugi raz z rzędu, jeśli już.

 

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Osobiście po NA championshipach fajnie byłoby gdyby TSM coś pokazało bo ładnie ograli C9 w finale. Tak to jestem za fnatic, ogólnie kibicuje NA/EU, a nie korei, ale pewnie i tak korea ogra całość, no cóż, mam nadzieje że nie :P

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Osobiście po NA championshipach fajnie byłoby gdyby TSM coś pokazało bo ładnie ograli C9 w finale. Tak to jestem za fnatic, ogólnie kibicuje NA/EU, a nie korei, ale pewnie i tak korea ogra całość, no cóż, mam nadzieje że nie :P

Czy ja wiem czy ładnie, 1 TF wygrał im grę bo ogólnie C9 prowadzili w 5 gierce ale tak czy inaczej gj TSM.

 

@top

 

Ogólnie jestem za C9, ale pozwolę sobie wytypować teamy z innych regionów, które mogą wygrać.

NA - C9 <3

EU - Fnatic

KR - NaJin White Shield

 

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Dobrze, że SKT T1 sie zakwalifikowało do mistrzostw :3|

 
 

Drugi raz z rzędu, jeśli już.

 

 

koreance, japonce czy chiniole, wszystko to samo

 

ps; skt t1 nie zakwalifikowało sie do worldsow 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...