Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na ile FPS i jakich ustawieniach uciągne BF3 ?


LastHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

procesor AMD Athlon II X2 240, AM3, 2x2.8GHz
- 6GB DDR3, Kingston, 2x2GB+2x1GB
- karta graficzna MSI nVidia GeForce GTX650, 1GB DDR5, HDMI
- dodatkowy wentylator 120mm Cooler Master w obudowie
zasilacz 500W FSP Fortron, PFC

-Win 7 HP


Monitor ACER x193HQ  rozdzielczośc 1366 x 768 - 19 cali panoramiczny.

Orientuje się ktoś .

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Na dużo gorzym sprzęcie chodzil mi bf3 i trzymał się blisko 50-60 fps czyli tragedi nie bylo . A u cb nie bedzie problemów . A teraz bf3 kosztuje grosze więc nie ma czego się bać .

 

Na wysokiej to nie . To niby juz tylko bf3 ale na wysokiej raczej beda male problemy przy efektach .

BUM

Opublikowano

Okej , dzięki wielke , zobaczymy co będzie jak pobiore , bo trochę 20 gb zleci czasu z pobieraniem 1,5 mb na sekunde.


A i takie pytanko, mój procek można podkręcić do 3,8 ghz


Podieniesie to jakoś wydajność czy nie ?

I czy sie czasami coś nie spali , bo wiem że 3,8 to max i może sie grzać.

- Zasilacz 500w fps fortron, pfc

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Procesory sa tak stworzone ze powinny 2 razy tyle wytrzymac . Mam 3.5ghz na rdzen podkrecony do 4.5 i nic sie nie dzieje ale kompa mam bardzo dobrze chlodzonego . Możesz podrkecać . Wydajnosc podniesie jak bedziesz miec bardzo dobre chlodzenie xD

BUM

Opublikowano

Stwierdziłbym, że nawet na ultra spokojnie by ci śmigał, mi na troszke gorszym laptopie na ultra bez lagów więc w twoim przypadku też spokojnie.

wipek.pl

Opublikowano

Stwierdziłbym, że nawet na ultra spokojnie by ci śmigał, mi na troszke gorszym laptopie na ultra bez lagów więc w twoim przypadku też spokojnie.

A czy ten laptop miał i7 4700qm i gtx 860m?

                           

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...