Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po wgraniu questów błąd łączenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , wcześniej nie mogłem zrobić konta ,potem stworzyć postaci . Usuwałem te pliki bazy z mysql [account] itp aż w końcu udało mi się . Zalogowałem się ładnie do gry i dodawałem około 20questów czyli

 

Skopiowałem je do ftp /usr/home/mt2/share/locale/poland/quest nadałem chmody 777

Wpisałem w maszynie cd /usr/home/mt2/share/locale/poland/quest

Potem ./qc i po kolei nazwy questów ,gdy skończyłem dodawać zrobiłem reboot i dupa . BŁĄD ŁĄCZENIA Z SERWREM.

 

 

CH11

Syser : http://wklej.org/id/1464680/

Syslog : http://wklej.org/id/1464681/

 

 

DB:

syslog.10 : [Wklej cały czas mi crashowało ]

Link : http://www.speedyshare.com/cuJHT/syslog.10

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/76eb5b30b5ee1437ae146d587f10417e448303c4206c5ddf3888ad9a53ba7793/analysis/1410773478/

 

Auth

syslog.10 : http://wklej.org/id/1464682/

 

 

Jeśli ktoś zna odpowiedź to prosze napisac , będę bardzo wdzięczny. Z góry przepraszam za was stracony czas ,ale jestem początkujący.

 

Opublikowano
SYSERR: Sep 15 10:55:13 :: ReadEtcDropItemFile: No such an item (name: 30073)
Boot: cannot load ETCDropItem: locale/poland/etc_drop_item.txt

Posypał ci się ten pliczek. Znajdź wpis w tym pliku z 30073. Prawdę mówiąc najlepiej ten plik wyczyścić, bo z tego co pamiętam są tam zapisane ulepszacze z globala, a większość serwerów z tego nie korzysta. Jeśli chcesz to zostawić to zmień 30073 na:

Čň»ö ´ó±â+
Opublikowano
SYSERR: Sep 15 10:55:13 :: ReadEtcDropItemFile: No such an item (name: 30073)
Boot: cannot load ETCDropItem: locale/poland/etc_drop_item.txt

Posypał ci się ten pliczek. Znajdź wpis w tym pliku z 30073. Prawdę mówiąc najlepiej ten plik wyczyścić, bo z tego co pamiętam są tam zapisane ulepszacze z globala, a większość serwerów z tego nie korzysta. Jeśli chcesz to zostawić to zmień 30073 na:

Čň»ö ´ó±â+

 

Nic to nie dało , pierw usunąłem całą linijke 30073   1.0  , reboot i dalej błąd. Teraz dałem te znaczki i też nic. Cały czas jest ten błąd ;/

 

Ale to jest dziwne ,bo jak wpisuje byle jakie pasy ,to hasło jest zle ,a chyba powinien także być błąd.

Opublikowano

I bez logów mam być wyrocznią co teraz powoduje ten problem?

Przepraszam za wprowadzenie w błąd , musiałem poczekać 5m po usunieciu tego pliczku i wszysko działa :). Dziękuje !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...