Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Alios2, nie działają kostiumy po wgraniu libów etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, odpaliłem pliki aliosa2 jednak jak wiadomo jest tam problem z kostiumami.

 

Liby niby dodane, antiflag i flag jest, odpowiednia binka jest...  a mimo to jak chce zalozyc kostium wyskakuje że nie mam odpowiednich preferencji...

 

 

start.sh 

 

 

 

#!/bin/sh
 
echo -e "\033[31m Ile channeli chcesz uruchomic? Max 4. \033[0m"
 
read select
case $select in 
1*) 
echo -e "\033[31m Odpalanie db ..\033[0m"
cd ./db/
./db &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie auth ..\033[0m"
cd ../auth 
./auth &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch1 ..\033[0m"
cd ../ch1/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie game ..\033[0m"
cd ../game/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
clear
;;
2*)
echo -e "\033[31m Odpalanie db ..\033[0m"
cd ./db/
./db &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie auth ..\033[0m"
cd ../auth 
./auth &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch1 ..\033[0m"
cd ../ch1/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch2 ..\033[0m"
cd ../ch2/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie game ..\033[0m"
cd ../game/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
clear
;;
3*)
echo -e "\033[31m Odpalanie db ..\033[0m"
cd ./db/
./db &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie auth ..\033[0m"
cd ../auth 
./auth &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch1 ..\033[0m"
cd ../ch1/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch2 ..\033[0m"
cd ../ch2/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch3 ..\033[0m"
cd ../ch3/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie game ..\033[0m"
cd ../game/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
clear
;;
4*)
echo -e "\033[31m Odpalanie db ..\033[0m"
cd ./db/
./db &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie auth ..\033[0m"
cd ../auth 
./auth &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch1 ..\033[0m"
cd ../ch1/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch2 ..\033[0m"
cd ../ch2/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch3 ..\033[0m"
cd ../ch3/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie ch4 ..\033[0m"
cd ../ch4/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
echo -e "\033[31m \n Odpalanie game ..\033[0m"
cd ../game/
env LD_32_PRELOAD=/usr/home/mt2/share/costume.so ./game &
sleep 2
clear
;;
esac

 

 

 

 

 

 

Antiflag 28

Flag 0

 

 

Type 18, próbowalem na 28

Subtype 0 próbowałem rownież na 10...

 

 

 

 

Proszę o drobną pomoc, oczywiscie limit like będzie  8S

Opublikowano

antiflag ustaw na 0 lub 1 = chlop, 2 = kobieta

Nic to nie dało... 

 

Próbowałem na wszystkie sposoby... chodzi o to że nawet te stare fryzury co mają dobrze ustawione flagi sie nie zakładają...

 

+ czy do każdego channelu też musze dodać ścieżkę do liba czy tylko start.sh ?

Kto się na tym zna niech coś poradzi :v

Opublikowano

sprawdź w konsoli jaką masz wersje bsd

no troche nie wiem co to ma do rzeczy, ale wersja to 9.2R.. maszynka terenzo z wgranym aliosem.. wszystko pięknie śmiga tylko wlasnie problem w tym że żadnej fryzury czy też kostiumu nie można założyć. 

 

Piszcie propozycje, jak coś zatrybymi to będę cholernie wdzięczny  :v

Opublikowano

Przekonwertuj wpisy z clienta do mysql i wtedy będzie śmigało :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Tak dobry jest :)

Musisz przekonwertować wpisy na kostiumy z item_proto_dump.xml na item_proto.sql ;)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Tak dobry jest :)

Musisz przekonwertować wpisy na kostiumy z item_proto_dump.xml na item_proto.sql ;)

kostiumy i fryzury tak? bo nawet te podstawowe fryzurki nie działają.

 

I takie pytanie jeszcze, jeślibym całe itemproto przekowertował i wrzucił zamiast tylko tych kostiumów i fryzów, to co się stanie?  8S

 

 

Jezuuuu.. juz trzecim konwerterem próbuję to pluje errory.. możesz dać link do jakiegoś sensownego? I juz nie będę dupska zawracał :v

Opublikowano

kostiumy i fryzury tak? bo nawet te podstawowe fryzurki nie działają.

 

I takie pytanie jeszcze, jeślibym całe itemproto przekowertował i wrzucił zamiast tylko tych kostiumów i fryzów, to co się stanie?  8S

 

 

Jezuuuu.. juz trzecim konwerterem próbuję to pluje errory.. możesz dać link do jakiegoś sensownego? I juz nie będę dupska zawracał :v

Normalne fryzury działają na 100% ;)

Masz backup serwer stał 4 miechy,więc muszą działać :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

A wlasnie chodzi o to że żadna fryzura nie działała... 

 

Przekonwertowalem fryzy i kostiumy do item proto i co? dupa 

 

 nic sie nie zmienilo, ehh :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...