Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Budowa i nic nieniszczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź ten skrypt

on break:
    if player is in region "nazwa regionu":
       cancel event
       send "Tutaj można tylko budować!"

sygnaturka2.png

Opublikowano

nie działa a robię tak:

 

1. zaznaczam teren

2. wpisuje //expand 5 5 up

3. wpisuje /region define test nick

4. zmieniam sobie uprawnienie, wywalam sobie opa

5. próbuje coś zniszczyć lub postawić i piszę że nie mam permissi

 

skrypt wygląda tak:

 

on break:
    if player is in region "test":
       cancel event
       send "Tutaj można tylko budować!"

     

Opublikowano

Jak robisz region to automatycznie nie możesz tam nic robić z poziomu gracza.

Jeżeli chcesz użyć tego skryptu co jest wyżej musisz dać regionowi flagę aby pozwalał na budowanie i niszczenie ;)

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Będzie działał, tylko musisz flagę ustawić. Sprawdzę jaka to flaga i dam editke :)

 

#Edit:

passthrough - Flaga, dzieki której gracze mogą budować na cubie
/rg flag test passthrough allow

Lista flag wg:

passthrough - Flaga, dzieki której gracze mogą budować na cubie.
pvp - Walka między graczami
mob-damage - Obrażenia zadawane przez moby
mob-spawning - Spawnowanie sie mobów
creeper-explosion - Eksplozje creeperów
ghast-fireball - Blokuje ogniste kule ghastów
sleep - Dostęp do łóżek
tnt - Dostęp do TNT
lighter - Blokuje zapalniczkę
fire-spread - Rozprzestrzenianie sie ognia
lava-fire - Rozprzestrzenianie sie lawy
lightning - Pioruny
chest-access - Dostep do skrzyń
water-flow - Wylewanie wody
lava-flow - Wylewanie lawy
use - Otwieranie drzwi, skrzyń itd..
vehicle-place - Stawianie pojazdów (wagoniki, samochody)
snow-fall - Opady śniegu
leaf-decay - Znikanie liści, gdy nie ma pnia
invincible - Nieśmiertelność dla wszystkich graczy
entry - Zezwala lub blokuje wejście na region graczom
entry-group - Zezwala lub blokuje wejście na region grupie
exit - Zezwala lub blokuje opuszczanie regionu graczom
exit-group - Zezwala lub blokuje opuszczanie regionu grupie
greeting - Wiadomośc powitalna po wejściu na dany region
farewell - Wiadomość pożegnalna po opuszczeniu regionu
notify-enter - Wysyła wiadomość do gracza podczas wejścia na region
notify-leave - Wysyła wiadomośc do gracza podczas opuszczenia regionu
deny-spawn - Zakazuje spawnowania sie mobów w tym regionie
heal-delay - Region, który leczy graczy.
heal-amount - Ustawia ilość hp, która leczy graczy
price - Ustawia cenę za wejście na region
blocked-cmds - Blokuje używanie komend w danym regionie
allowed-cmds - Zezwala na używanie komend w danym regionie

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

 

nie działa a robię tak:

 

1. zaznaczam teren

2. wpisuje //expand 5 5 up

3. wpisuje /region define test nick

4. zmieniam sobie uprawnienie, wywalam sobie opa

5. próbuje coś zniszczyć lub postawić i piszę że nie mam permissi

 

skrypt wygląda tak:

 

on break:
    if player is in region "test":
       cancel event
       send "Tutaj można tylko budować!"

 

 

/rg addmember nazwa nick

 

 

Musisz wpierw dodać się do regionu

sygnaturka2.png

Opublikowano

@knugi możesz to napisać jak mam zrobić tego cuboida?

 

 

 

robię to tak:

 

1. zaznaczam teren

2. wpisuje //expand 5 5 up

3. wpisuje region define teest nick

4. wpisuje /rg flag teest passthrough allow

 

i mogę stawiać i niszczyć bloki a mi chodziło o to żeby można było tylko stawiać

 

skrypt wygląda tak:

 

on break:
    if player is in region "teest":
       cancel event
       send "Tutaj można tylko budować!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...