Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uproszczony- długie szukanie serwera


Luki930

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przepraszam jeśli podobny temat już się pojawił na forum, ale wydaje mi się, że nic takiego nie znalazłem co mogłoby pomóc. Generalnie strasznie długo wyszukuje mi mecz w trybie uproszczonym. Bardzo często jak znajduje mecz to oczywiście jest serwer pusty i są na nim tylko i wyłącznie boty. Dzisiaj miałem tak już z 5-10 razy pod rząd. Jest to bardzo irytujące, bo przed turniejowym meczem chciałbym sobie na szybko wejść na jakiś oficjalny uproszczony serwer postrzelać, a tu zonk bo sam serwer znajduje mi kilka minut. Dobrze, że mam znajomych na steamie to czasem do nich dobijam na jakiś uproszczony, a tak jest masakra. Nie miałem kiedyś z tym problemów, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że wszystko to w tym csie tak topornie chodzi.

 

Z góry odpowiem, że próbowałem już kilkakrotnie restartować steama przed szukaniem serwera. Przeinstalowałem grę, sprawdzałem spójność plików, żaden firewall, ani takie rzeczy mnie nie blokują, bo turniejówki normalnie sobie rozgrywam i je znajduje błyskawicznie.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Aktualnie valve jak i platforma steam ma DDoS'y przez ktore tryb uproszczony tworzy wlasny serwer z botami. W zasadzie kazdy tak ma, u mnie jak nie moge dolaczyc do poczekalni trzeba albo zresetowac pc albo odczekac 15-30 min. Potem wszystko jest w normie. To nie jest twoja wina a valve przez te ich updaty co nic nie wnosza a tylko utrudniaja. Blad z dolaczaniem jest od updatu gdy byly urodziny CSGO. Nic jak tylko czekac az to naprawia.

graphic.png
Opublikowano

Aktualnie valve jak i platforma steam ma DDoS'y przez ktore tryb uproszczony tworzy wlasny serwer z botami. W zasadzie kazdy tak ma, u mnie jak nie moge dolaczyc do poczekalni trzeba albo zresetowac pc albo odczekac 15-30 min. Potem wszystko jest w normie. To nie jest twoja wina a valve przez te ich updaty co nic nie wnosza a tylko utrudniaja. Blad z dolaczaniem jest od updatu gdy byly urodziny CSGO. Nic jak tylko czekac az to naprawia.

Dzięki, aqurat miałem pytać :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...