Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Wszelkie prace graficzne RPG/Flat Design.


BolekART

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejoł. 

 

Nazwa rzeczy:

 

Oferuję wszelkie prace graficzne z zakresu RPG oraz Flat Design. 

 

Opis rzeczy:

 

Wykonuję:

 

*Layouty,

*Interface clienta,

*Tła logowania, ładowania, wyboru postaci.

*Własnoręcznie narysowane ikonki jakiś itemów/ulepszaczy itd. na tablecie graficznym. 

*Znaczek GM. 

*Styl pod forum. 

*Prezentacja- belki itd.

 

 

 

Portfolio: www.bolek.org (chwilowo nie uzupełnione moimi pracami, niebawem uzupełnię), ewentualnie: http://www.mpcforum.pl/topic/1276319-bolekart/ .

 

Zdjęcia/inne informacje:

 

Nie kradnę żadnych elementów czyjejś pracy, wszystko wykonuję od zera, oferuję swój własny unikalny układ strony Metinowskiej. 

 

Ponadto jest możliwość zakupienia od  mnie strony w pełni zakodowanej wraz z trzema autorskimi systemami!- darmowe kody IS pojawiające się o różnych godzinach, system osiągnięć i orderów (ordery własnoręcznie narysowane!)

 

 

Moja oferta nie ogranicza się tylko do tworzenia prac pod Metina! Oferuję również prace typu Flat Design! 

 

Oczekiwana cena:

 

Jeżeli będzie dobry technik i reklama jest możliwość wstąpienia do teamu. 

 

Metoda kontaktu:

PW

e-mail: [email protected] 

 

Nie ma problemu z rozmową na TS3/Skype itd. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Na początku miałem zdanie neutralne...

 

Ale po zobaczeniu tego : http://monteramt2.pl/

 

Moge zdecydowanie nie polecić...

Jak można wykonać coś takiego? Miecz syriusza u dołu strony czysto wklejony spixelizowany....

Jednym słowem MASAKRA...

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...