Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz serwer Metina ? a nie masz strefy na TS ? wejdz !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic ciekawego nie oferujecie.. licke non-profit ? boty które posiada każdy ts od kilku lat ? i co najlepsze.. pewność że ts3 nie padnie ?, dla twojej informacji nie ma ts'ów nie padających..  xD powodzenia.  

Opublikowano

nic ciekawego nie oferujecie.. licke non-profit ? boty które posiada każdy ts od kilku lat ? i co najlepsze.. pewność że ts3 nie padnie ?, dla twojej informacji nie ma ts'ów nie padających..  xD powodzenia.  

 

 

Widze, że Pan nie ma zielonego pojęcia o serwerach team-speak3 :) 

 

Licencja npl a AAL... Różnica? Że npl nie jest do publicznych serwerów ts3 a AAL jest do publicznych oraz moża sprzedawać rangi, kanały itp.

Na NPL można sobie stawiać jaki chce się tylko serwer, lecz trzeba troche ogaru i znajomości oraz wiedzy, że nie można dopisywać w nazwach serwer ''PUBLICZNY'' itp :) to nie jest w żaden sposób publiczny serwer, jest to serwer dla graczy, jak nosi jego nazwa oraz domena... Poke bota ma mało serwerów, nie ważne na jakiej licencje, ma go może max 15 serwerów a reszta? Przypomne że serwerów jest tysiące :). Jeszcze jedno, może i nie ma pewności, że ts nie padnie, lecz można zagwarantować profesjonalizm, stabilność oraz rozum, którego Ty nie posiadasz :)

 

Więc mój drogi anty hejterku nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia :)

Opublikowano

Widze, że Pan nie ma zielonego pojęcia o serwerach team-speak3 :) 

 

Licencja npl a AAL... Różnica? Że npl nie jest do publicznych serwerów ts3 a AAL jest do publicznych oraz moża sprzedawać rangi, kanały itp.

Na NPL można sobie stawiać jaki chce się tylko serwer, lecz trzeba troche ogaru i znajomości oraz wiedzy, że nie można dopisywać w nazwach serwer ''PUBLICZNY'' itp :) to nie jest w żaden sposób publiczny serwer, jest to serwer dla graczy, jak nosi jego nazwa oraz domena... Poke bota ma mało serwerów, nie ważne na jakiej licencje, ma go może max 15 serwerów a reszta? Przypomne że serwerów jest tysiące :). Jeszcze jedno, może i nie ma pewności, że ts nie padnie, lecz można zagwarantować profesjonalizm, stabilność oraz rozum, którego Ty nie posiadasz :)

 

Więc mój drogi anty hejterku nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia :)

kto nie ma pojęcia ten nie ma, nie wiem czy widzisz ale ja zadałem pytanie '' tak, jest tam znak zapytania'' więc pierw poćwicz czytanie ze zrozumieniem a dopiero potem się udzielaj.

 

9559b22bea17.jpg

Opublikowano

A ja oczywiście zapraszam was na TS'a.

 

@Multitabs TS'y padają głównie dlatego, że idioci reklamuje siebie na innych TS'ach, natrafią nie na tych co trzeba to mają problem. My się od tego trzymamy zdala i staramy się promować serwer w "legalne sposoby" tzn proponujemy strefy dla nowo powstałych serwerów itd. Jednak rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie i szanuję twoją opinię :).

Opublikowano

Nie polecam nie ma kontaktu z HA i jeśli juz jest to olewa .

To chyba TS'y pomyliłeś :). Ja jestem z Jaśkiem prawie ciągle online, a nasz ROOT (Zwierz) bardzo często. Dzisiaj go caly dzien jedynie nie bedzie bo ma jazdy :).

Opublikowano

Też nie polecam.

Bardzo nieodpowiedzialni ludzie,nie da się z nimi dogadać (nie nie pomyliłem się)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Hahahah ale jazda :D

 

Nie ma kontaktu z HA serwera? Ponieważ HA nie jest właścicielem serwera moi drodzy! :)

 

 

kto nie ma pojęcia ten nie ma, nie wiem czy widzisz ale ja zadałem pytanie '' tak, jest tam znak zapytania'' więc pierw poćwicz czytanie ze zrozumieniem a dopiero potem się udzielaj.

 

129691410790930727541.jpg

 

 

co do Ciebie, to jedna informacja - jestem technikiem serwerowym od ponad 3 lat, znam się o wiele lepiej od Ciebie, więc nie gadaj głupot, że ''kto nie ma pojęcia, ten nie ma'' zajmij się nauką bo gimnazjum nie skończysz! :)


Nie polecam nie ma kontaktu z HA i jeśli juz jest to olewa .

 

Nikogo nie olewam, odpowiadam na każdą wiadomość i mówię po raz kolejny, HA to zwykły administrator i przestańcie mylić tą rangę z Właścicielem, bo jesteście w wielkim błędzie :)


Też nie polecam.

Bardzo nieodpowiedzialni ludzie,nie da się z nimi dogadać (nie nie pomyliłem się)

 

Prosze o dowody, to się przekonamy co i jak :)


Nie polecam, człowiek bardzo nieodpowiedzialny do tego oszust.

 

Nazywasz mnie oszutem, tak? :) jeżeli tak, to prosiłbym o dowody w jaki sposób to ja Ciebie oszukałem :)

Opublikowano

Hahahah ale jazda :D

 

Nie ma kontaktu z HA serwera? Ponieważ HA nie jest właścicielem serwera moi drodzy! :)

 

 

co do Ciebie, to jedna informacja - jestem technikiem serwerowym od ponad 3 lat, znam się o wiele lepiej od Ciebie, więc nie gadaj głupot, że ''kto nie ma pojęcia, ten nie ma'' zajmij się nauką bo gimnazjum nie skończysz! :)

 

Nikogo nie olewam, odpowiadam na każdą wiadomość i mówię po raz kolejny, HA to zwykły administrator i przestańcie mylić tą rangę z Właścicielem, bo jesteście w wielkim błędzie :)

 

Prosze o dowody, to się przekonamy co i jak :)

 

Nazywasz mnie oszutem, tak? :) jeżeli tak, to prosiłbym o dowody w jaki sposób to ja Ciebie oszukałem :)

Te twoje NPL to sobie możesz w buty wsadzić kolego.

Dla twojej informacji 1 ticket od randoma że masz NPL i twój TS leci na bl'a :)

TeamSpeak teraz wymaga licencji AAL a nie NPL'a :)

[5]

 

 

Co do samego autora również nie polecam , żenada i tyle.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Te twoje NPL to sobie możesz w buty wsadzić kolego.

Dla twojej informacji 1 ticket od randoma że masz NPL i twój TS leci na bl'a :)

TeamSpeak teraz wymaga licencji AAL a nie NPL'a :)

[5]

 

 

Co do samego autora również nie polecam , żenada i tyle.

Co do ciebie kolego to nawet bym się nie wypowiadał ale jak widze co piszesz to po prostu mam beke...Mogę mieć NPL po prostu nie moge mieć TS pod publika po 2.Nawet kanału nie potrafisz założyć więc się nie wychwalaj a po 3.Piszesz że żenada ? to powiedz wszystkim dlaczego ?! dzięki mnie jeden z ts jest wolny od twojego plugastwa przypomnieć ci jak zniszczyłeś jeden serwer ?! i poleciałeś tylko na itemshopa !?

Opublikowano

Te twoje NPL to sobie możesz w buty wsadzić kolego.

Dla twojej informacji 1 ticket od randoma że masz NPL i twój TS leci na bl'a :)

TeamSpeak teraz wymaga licencji AAL a nie NPL'a :)

[5]

 

 

Co do samego autora również nie polecam , żenada i tyle.

Serio Ty jeszcze masz czelność się wypowiadać YouTuberze za dyche? Hahahahaha.

Opublikowano

 

Co do ciebie kolego to nawet bym się nie wypowiadał ale jak widze co piszesz to po prostu mam beke...Mogę mieć NPL po prostu nie moge mieć TS pod publika po 2.Nawet kanału nie potrafisz założyć więc się nie wychwalaj a po 3.Piszesz że żenada ? to powiedz wszystkim dlaczego ?! dzięki mnie jeden z ts jest wolny od twojego plugastwa przypomnieć ci jak zniszczyłeś jeden serwer ?! i poleciałeś tylko na itemshopa !?

jedna reklama, jeden kanał vip bądź jeden kanał publiczny i cię nie ma :)

Opublikowano

Serio Ty jeszcze masz czelność się wypowiadać YouTuberze za dyche? Hahahahaha.

Przynajmniej jestem wart tą dyche ty jesteś gówno wart.

Pewnie koledzy się Ciebie wstydzą.

 

Co do ciebie kolego to nawet bym się nie wypowiadał ale jak widze co piszesz to po prostu mam beke...Mogę mieć NPL po prostu nie moge mieć TS pod publika po 2.Nawet kanału nie potrafisz założyć więc się nie wychwalaj a po 3.Piszesz że żenada ? to powiedz wszystkim dlaczego ?! dzięki mnie jeden z ts jest wolny od twojego plugastwa przypomnieć ci jak zniszczyłeś jeden serwer ?! i poleciałeś tylko na itemshopa !?

Zobaczymy jak załozysz choć jeden kanał na swoim Ts'ie to leci na bl'a ^^

 

Nadal nie polecam.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

 

co do Ciebie, to jedna informacja - jestem technikiem serwerowym od ponad 3 lat, znam się o wiele lepiej od Ciebie, więc nie gadaj głupot, że ''kto nie ma pojęcia, ten nie ma'' zajmij się nauką bo gimnazjum nie skończysz! :)

 jak ja ''stawiałem'' pierwsze tsy to ty jeszcze ogarniałeś obsługę konta na mpcforum (tak wiem, napiszesz mi ''pocisk w c**j''), dla twojej informacji to nie ma być pocisk, mam się zająć nauką ? nie znasz mnie, nie wiesz ile mam lat a piszesz mi tu takie głupoty, ja w przeciwieństwie do ciebie ''randomie z mpc'' nie muszę sobie w nicku dawać ''SerwerowniaTS'' żeby pokazać jaki to jestem pro elo z*******y w tym czy może w czymś innym, pozdrawiam cię serdecznie techniku ts3 ( w końcu macie pooke bota) więc lans na dzielni.. lol xD  

 

jeszcze raz nie polecam !  B)

Opublikowano

Prosze wysyłać jaki to jest publiczny serwer ts3 :) śmiało, aż czekam! :)

 

 

 

Te twoje NPL to sobie możesz w buty wsadzić kolego.

Dla twojej informacji 1 ticket od randoma że masz NPL i twój TS leci na bl'a :)

TeamSpeak teraz wymaga licencji AAL a nie NPL'a :)

[5]

 

 

Co do samego autora również nie polecam , żenada i tyle.

 

Przepraszam, że tak się wyraże, ale Ty jesteś głupi czy udajesz? NPL to licencja dozwolona więc w jaki sposób mam polecieć na BL za posiadanie jej? :) po raz kolejny, użyj mózgu lub skończ gimnazjum albo tą szkołę ponad gimnazjalną! :)

NPL mogę sobie mieć, ale czy ktoś tu pisze, że to serwer publiczny? Nie, to serwer dla graczy więc nie spinać się ogórki i żegnam :)


 jak ja ''stawiałem'' pierwsze tsy to ty jeszcze ogarniałeś obsługę konta na mpcforum (tak wiem, napiszesz mi ''pocisk w c**j''), dla twojej informacji to nie ma być pocisk, mam się zająć nauką ? nie znasz mnie, nie wiesz ile mam lat a piszesz mi tu takie głupoty, ja w przeciwieństwie do ciebie ''randomie z mpc'' nie muszę sobie w nicku dawać ''SerwerowniaTS'' żeby pokazać jaki to jestem pro elo z*******y w tym czy może w czymś innym, pozdrawiam cię serdecznie techniku ts3 ( w końcu macie pooke bota) więc lans na dzielni.. lol xD  

 

Moja nazwa to jest w jakiś sposób reklama, aczkolwiek widze, że zazdrość moich małych umiejętności sprowadza Cię do poziomu ulicznego dresa :) w słowach ''zajmij się nauką'' mam na myśli, że dorosła osoba nie wypowiadałaby się jaki on jest c*****y i jak Ty go nienawidzisz, tylko krótko i na temat ''sory, ale nie polecam'' i wszystko a nie swoje żałosne udowodnienia, które mnie bawią :)

Mówisz ''randomie z mpc'' a kim Ty jesteś w życiu realny? Molem, który zamiast do szkoły siedzi w domu, nie widział dworu na oczy przez kilka dni i nie otwiera własnego pokoju? Jeszcze powiedz, że rodzina Cię utrzymuje? Zajmijcie się życiem realnym bo te wasze wypociny na jakimś forum to żenada i tyle :)

Opublikowano

Prosze wysyłać jaki to jest publiczny serwer ts3 :) śmiało, aż czekam! :)

 

 

 

 

Przepraszam, że tak się wyraże, ale Ty jesteś głupi czy udajesz? NPL to licencja dozwolona więc w jaki sposób mam polecieć na BL za posiadanie jej? :) po raz kolejny, użyj mózgu lub skończ gimnazjum albo tą szkołę ponad gimnazjalną! :)

NPL mogę sobie mieć, ale czy ktoś tu pisze, że to serwer publiczny? Nie, to serwer dla graczy więc nie spinać się ogórki i żegnam :)

 

Moja nazwa to jest w jakiś sposób reklama, aczkolwiek widze, że zazdrość moich małych umiejętności sprowadza Cię do poziomu ulicznego dresa :) w słowach ''zajmij się nauką'' mam na myśli, że dorosła osoba nie wypowiadałaby się jaki on jest c*****y i jak Ty go nienawidzisz, tylko krótko i na temat ''sory, ale nie polecam'' i wszystko a nie swoje żałosne udowodnienia, które mnie bawią :)

 

Mówisz ''randomie z mpc'' a kim Ty jesteś w życiu realny? Molem, który zamiast do szkoły siedzi w domu, nie widział dworu na oczy przez kilka dni i nie otwiera własnego pokoju? Jeszcze powiedz, że rodzina Cię utrzymuje? Zajmijcie się życiem realnym bo te wasze wypociny na jakimś forum to żenada i tyle :)

sklej wary i idź może lepiej pilnować swoich ''nie publicznych ts'ów'' dla ludzi  xD oferujesz współpracę serwerom Metin2 a nie masz licencji aal, nie wiem czy wiesz ale to już jest reklama, może mi powiesz że nie..  xD

 

jeszcze raz nie polecam chyba że chcecie zaraz po starcie mieć tsa na bl  -.-

Opublikowano

sklej wary i idź może lepiej pilnować swoich ''nie publicznych ts'ów'' dla ludzi  xD oferujesz współpracę serwerom Metin2 a nie masz licencji aal, nie wiem czy wiesz ale to już jest reklama, może mi powiesz że nie..  xD

 

jeszcze raz nie polecam chyba że chcecie zaraz po starcie mieć tsa na bl  -.-

 

Ale ja Ciebie człowieku nie rozumiem. Plujesz od kilku dni w monitor komputera a nic w tym kierunku nie robisz żeby mnie zgłosić na bl, no czy ja Ci zabraniam zgłaszania tego serwera na bl? Nie, więc śmiało pisz ticket do supportu i zacznij oddychać! :)

Opublikowano

I prosiłbym administratora o rozpatrzenie poprzednich postów w których użytkownicy obrażają moją osobe od oszusta nie podając żadnego powodu, dowodu. W dodatku te osoby mnie nie znają i piszą ze mną po raz pierwszy więc prosze o rozpatrzenie tych postów :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...