Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Sims 4 - błąd przy próbie uruchamiania gry.


SlavesCity

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy uruchamiam Simsa wyskakuje mi komunikat:

"aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b"

Jest to samo, gdy próbuję otworzyć np. Origin

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

@KoNdZiUKing. Uruchamiam jako administrator. Wszystkie potrzebne dll wrzuciłem do folderu z simsem i dodatkowe dll wrzuciłem do C://Windows:// System 32 oraz Windows://SysWOW64

Mam zainstalowane c++: 2005, 2008, 2010, 2012, 2013 oraz .net framework 4.5.1

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

@3nichilat0 pirat..

Wiem, że zaraz jakiś moderator wyleci z informacją :"Piratom nie pomagamy"

Ale proszę,pomóżcie ;/

Mi działa dobrze, ale chce zrobić siostrze i właśnie to wyskakuje ;/

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

@SlavesCity

Dużo osób pisało na thepiratebay że jak instalowali w takiej kolejności to im działało:

The Sims 4 Deluxe Edition 3DM >> Update 2 crack v6 

Bo jak dawali nowe cracki na wcześniejsze wersje to właśnie jakieś dziwactwa się działy.

 

Oczywiście do tego wszystkie MV c++

2005

-v. 8.0.56336

-v. 8.0.59193

-v. 8.0.61187

2008

-v. 9.0.30729.17

-v. 9.0.30729.4148

-v. 9.0.30729.7523

2010

-v. 10.0.40219

2012

-v. 11.0.60610

2013

-v. 12.0.21005

 

Podobno niektórym pomogło też:

MV F# 2.0 Runtime

 

Oczywiście najnowsze stery do grafiki / aktualizacje systemu / oczyszczanie kompa ze śmieci / pełny skan komputera.

 

Z tego co wiem to żadnych dodatkowych *.dll nie trzeba było nigdzie wrzucać

Opublikowano

@3nichilat0 pirat..

Wiem, że zaraz jakiś moderator wyleci z informacją :"Piratom nie pomagamy"

Ale proszę,pomóżcie ;/

Mi działa dobrze, ale chce zrobić siostrze i właśnie to wyskakuje ;/

pobierz najnowsze updaty. ;-)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...