Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działający bot sprzedający części?


SilverHTG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Mi działają wszystkie :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1241150-sell-out/

http://www.mpcforum.pl/topic/1241136-ibot/

http://www.mpcforum.pl/topic/1281748-bot-a-lot-v3x-build-201415/

Rozdzielczość 800x600

Tryb gry w oknie

Okno gry na środku ekranu

Nie wykonuj żadnych czynności, kiedy bot pracuje.

Z tych trzech działa mi tylko Bot A lot , ale on sprzedaje wszystkie części :/

I czy to z tym oknem na środku ekranu , to jak mam wymierzyć środek ?

 

 

No kurde , iBot i sell out tak samo robią. Zejdą na sam dół listy i wychodzą do vinyl shop , tak jakby nie widziały tych części.

Połączyłem posty.

// TheVolume

Opublikowano

Z tych trzech działa mi tylko Bot A lot , ale on sprzedaje wszystkie części :/ 

I czy to z tym oknem na środku ekranu , to jak mam wymierzyć środek ?

Zminimalizuj i zmaksymalizuj - wtedy okno gry umiejscowi się automatycznie na środku ekranu.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Zminimalizuj i zmaksymalizuj - wtedy okno gry umiejscowi się automatycznie na środku ekranu.

Zrobiłem tak tylko ,że bot sam ustawił sobie rozdzielczość więc sam już nie wiem czego to wina. Może wina serwera albo języka ?

Opublikowano

Zrobiłem tak tylko ,że bot sam ustawił sobie rozdzielczość więc sam już nie wiem czego to wina. Może wina serwera albo języka ?

Mi działa na polskim jak i angielskim.

Bot sam ustawi sobie rozdzielczość?

HB5fLf7.png

Opublikowano

Gdy ustawiam okno i 800x600 , maksymalizuje i minimalizuje to okno jest na środku ekranu , a gdy zrobiłem na odwrót tak jak powiedziałeś to okno jest na cały ekran i wtedy bot zmienia okno na środek.

 

Zaraz wyślę screena z ustawieniami graficznymi i jak to okienko wygląda na tle pulpitu.

 

1zlboew.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...