Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy warto grać teraz rankedy i kiedy koniec sezonu


michalkozak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w środe zaczołem grać rankedy wygralem 7 lose 3 i wzieło mnie do silvera 1 teraz pytanie czy warto grac te rankedy aby jakos wejsc do golda i miec nagrody jak z golda + 

kolega mówi zebym grał supportami ze jest wtedy mniejsza szansa na to ze nafeeduje i moja druzyna przegra

 

I kiedy koniec owego sezonu 4 

 

Najbardziej lubie grac na ziggsie midem

 

i jeszcze mam rp na jakiegos champa (co polecacie)

Opublikowano

Wlasnie ze nie lepiej idz na Topa Mida akali jezeli ogarniasz do 6 deff po tem wbita i lapiesz kille pomagasz botowi midowi i kazda gra wygrana bo jak dla mnie Supp gowno ugrasz 

Opublikowano

@michalkozak

To zależy :) W pierwszych 10 meczach grałeś z ludźmi z różnymi umiejętnościami. Zaś w S1 są raczej ludzie o podobnym poziomie. Chociaż nie... W każdej dywizji jest chaos... W silverze co mecz trafisz na kogoś z S1, który gra na poizomie Bronzu, a za 2 mecze możesz trafić na kogoś z umiejętnościami platyny więc... Bardzo trudno określić :) Zagraj i sam się przekonasz.

916741414680034286162.png

Opublikowano

Sezon kończy się w listopadzie, jak masz takie umiejętności to graj, nie wypadniesz chyba z silvera przez miech :D graj tym czym umiesz

Opublikowano

Opłaca się grać, próbuj wybić się jak najwyżej w tym sezonie, dostaniesz lepsze nagrody i będziesz miał lepszy start w s5.

Opublikowano

@michalkozak

Jeśli chcesz uniknąć zbędnych trolli to duo :) 

Ja kiedyś grałem solo i wychodząc z lane ze statami np. 4/0/1 i z CS większym od przeciwnego ADC o 50 przegrywaliśmy grę, gdyż na topie mój sojusznik miał 0/8/0...

Oczywiście jeśli umiesz bardzo dobrze grać i będziesz brał junglerów lub assassinów to możesz wyccarować każdą grę ;)

916741414680034286162.png

Opublikowano

Opłaca się grać bo podobno są jakieś nagrody za silver i gold. Więc zagraj.

Po co się tu patrzysz? I tak sygnatury nie ma ;) Ale plusika możesz dać. xD


Opublikowano

Wlasnie ze nie lepiej idz na Topa Mida akali jezeli ogarniasz do 6 deff po tem wbita i lapiesz kille pomagasz botowi midowi i kazda gra wygrana bo jak dla mnie Supp gowno ugrasz

 

Suppem g****o ugrasz powiadasz? jakoś z brązu do golda wyszedłem grając thresh/braum/morgana jakieś pytania? :)

tak na prawdę wszystkim możesz wyjść z dywizji tylko wystarczy nauczyć się grać tą postacią i potem dywizję lecą :D

Opublikowano

7winow i 3losy? W takim razie powinno cie wywalic do golda 5. Ale opłaca soe wbic golda i watpie aby na supporcie grać. Ponieważ najwiekszośc ludzi w silvier to je**** brazy ktore feeduja.

Opublikowano

tak grałem i moj team na początku lamił a dopiero pod koniec zaczoł coś grać oczywiście dead

grałem kolejnego i był win :3 ale zauwazylem jedno, ze między zwycięską druzyna a tą przegraną jest wielkaaa róznica w poziomach gry 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...