Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak byś zareagował na taki typ serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja.. ? Bez żadnego szału.

Nie przepadam za Tibia, nie grałem i nie gram - sama grafika mnie przeraża.

Wydaje mi się, że zrobienie Tibii w Minecraft będzie dobrym pomysłem - dopracowana mapa oraz pluginy doprowadzą serwer do sukcesu.

Jeśli takowy by powstał na pewno bym zagrał ! ;)

Opublikowano

Tibia i minecraft?

Przecież to nie idzie w parze.

Tibia jest w 2D a MC 2 3D.

Jak ty to sobie wyobrażasz?

 

wyobrażam sobie to tak:

 

- mapa podobna do tej w tibi

- postacie czyli Sorcerrer,Druid,Paladyn,Knight

- czary np. spowolnienie itp

- questy

nie będzie to odwzorowane co do szczegółu, ponieważ minecraft nie pozwala na to, ale postaram się zrobić to jak najlepiej

Opublikowano

Kiedyś miałem styczność z Tibią, jednak szału na mnie nie zrobiła. Przenoszenie tej gry do Minecraft, okaże się jeszcze większą porażką. Gracze Tibii, nie bierzcie tego do siebie ;p

 

@down

 

Może ...

Opublikowano

Kiedyś widziałem gracza który grał w Tibie, powiem tak... szału nie ma, dupy nie urywa... Tibia mi nie przypadła do gustu zupełnie... do minecrafta nie da się tego połączyć, po prostu się nie da... chyba, że autorskimi pluginami, jak już LoL'a z minecraftem zmieszali, to pewnie Tibie też się da... lecz jak już mówiłem, tylko pluginami, nie skryptami...

 

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...